Arama sonuçları: *

1. Mchd26

🔥İndirim Coca Cola 6x250ML 95TL🔥

Evet telefonum iPhone, arabam VW, anakartım asus, ekran kartım msi.... diye sayar giderim. Kim neyde iyiyse onun ürününü alırım tüketici olarak elzem olmadıkça da seri değiştirmem. Ama sizin aradığınızı size vermedim sanırım. Değil mi?
  2. Mchd26

🔥İndirim Coca Cola 6x250ML 95TL🔥

Sürekli malum ürünlerin reklamını yapmak için forumu kullanıyordu cezayı yedi :) 1728752764 Apple ile Coca Cola sizce aynı düşünceler ile mi hareket ediyor? Mesela sizle ben aynı ülkede 2 farklı firma açsak her düşüncemiz aynıymış gibi mi kabullenilmeli? Merak ediyorum bu düşüncelere nasıl...
  3. Mchd26

i7 12700KF model işlemcim için DDR5 anakart ram öneriniz nedir?

yorumlarınızı okuduktan sonra iade sürecini başlattım, incehesapta indirimde gördüm cpu hiyerarşisinde puanı da yüksek görünce makul bir alışveriş gibi geldi ama sanırım yanılmışım, peki öneriniz ne olacak am5 tarafı için?
  4. Mchd26

i7 12700KF model işlemcim için DDR5 anakart ram öneriniz nedir?

AMD işlemciler için gerekli literatüre hakimim ancak intele henüz geçiş yaptım,.(alder lake raptor lake nedir bilmiyorum, lga 1700 soket türünü yeni öğrendim o derece yeniyim) Lian Li O11 Dynamic Evo Harbor kasam var bu kasanın çıkışlarına da (2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Type C) uymasını istiyorum...
  5. Mchd26

Artık Windows 11'e geçilir mi?

Geçen hafta geçtim. Uzun zamandır bekliyordum. Şu ana kadar sürekli kullandığım ekranlarda bir hata göremedim. Ama uzun kullanım sonrası yorum yapmak daha sağlıklı olacaktır.
  6. Mchd26

Lian li Fan Seçimi Yardımcı Olabilir misiniz?

Açıkçası v2 kullanıyorum 6 adet var öyle reverse fan tribine girmedim. Şu an gayet memnunum. Ses yok gibi serinlikte çok ideal. Ama 1 adet fazla alıp egzoz fanını da öyle yapabilirsin. Tek eksiğim o oldu benim.
  7. Mchd26

Bu monitör ne kadar eder

1500/2000 arası eder kaç senelik kullanıldığına da bağlı.
  8. Mchd26

Sistemim Ne Kadar Eder?

Rica etsem bunu da değerlendirebilir misin? Ryzen 5 3600 Asus TUF GAMING B450-PLUS II Palit RTX3060 DUAL 12GB Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16 WD Blue 1 TB 7200RPM 64MB 3.5" Kingston A2000 500GB 2200/2000 MB/s NVMe M.2 MSI MPG A850GF Lian li 24 pin Strimer Plus v2 Kasa Lian Li O11...
  9. Mchd26

KASA FANLARI 6000 RPM DÖNÜYOR

Kasa arkasının ve psu nun çevresinin fotoğrafını çekebilir misin?
  10. Mchd26

yeter artik para lazım

maalesef
  11. Mchd26

Kasa PC kasa fanı kasama sığar mı ?

konudan bağımsız kasa modeli nedir? Ve memnun musun?
  12. Mchd26

Asus TUF RTX 4090 'a özel sistem toplamak istiyorum destek olur musunuz?

ryzen 7 değilde 9 7950x düşündüm ben daha güçlü çoklu ramlerde sanki 1690624993 Haklısınız benimde hayalim ancak böyle bir fırsatı değerlendirip bir daha almamak (belki yükseltmek) için danışıyorum :) 1690625034 Söylediklerinizi not aldım teşekkür ederim değerlendireceğim.
  13. Mchd26

intel bana şişirilmiş balon hissi veriyo amd kullandım şimdiye kadar ve tercihim bu yönde olabilir. Aura sync çok hoşuma gitmişti özellikle armoury crate ile filan bu nedenle tuf ya da rog serisi mi yapmalıyım diye düşündüm ama gereksiz bir pahalılıkta beraberinde geliyor.
  14. Mchd26

Herkese merhaba, Elimde şu anda RTX 4090 ekran kartım var ASUS TUF serisinin. Buna göre bir sistem yapmak istiyorum. Marka takıntım yok bütçemde tavsiyelere göre şekillenecek. Ama size yol göstersin diye ortalama 100 k bütçe olarak düşünebilirsiniz. Çoğu kişi ROG bir set yap diyor. Amd mi...
  15. Mchd26

8+8+16 (3 adet) Ram Kullanılabilir mi?

Peki sizce dual channel gibi kullanır mı 1-3 slotlarındaki Ramleri?
  16. Mchd26

8+8+16 (3 adet) Ram Kullanılabilir mi?

Merhaba, 8+8+16 gb bellek boyutu olan 3 ram var elimde. Bu ramleri aynı anda kullanmam bir sıkıntı yaratır mı? CL ve HZ değerleri aynı 3'ününde. Slot olarak 1-3 numaralara 8GB olanları 2 numaraya ise 16 gb olanı takmayı düşünüyorum. Daha önce deneyen var mı?
  17. Mchd26

Yardım Çift Mönitör Nasıl Yapılır Yardım

Sanmıyorum gtx 1050 kullanmıyorum ekran kartının yapamayacağı bir iş değil kaldı ki fpsde düşüş olmuyor. 1673034170 bence aynı hertzli monitörleri kullanmanı öneririm böyle bir şey yapacaksan. Ama sanmıyorum kasacağını kullan bence çok keyifli
  18. Mchd26

Yardım Çift Mönitör Nasıl Yapılır Yardım

Yaklaşık 1 senedir çift ekran kullanıyorum. Ryzen 5 3600-RTX3060 ile birlikte ancak nadirende olsa ekranda kasma hissetim. Örneğin youtube da video açıkken aynı anda oyun oynuyorken rastladım bu duruma fakat monitör hertzleri farklı ondan da kaynaklı olabilir.
Top Bottom