Neler Yeni

Yardım Çift Mönitör Nasıl Yapılır Yardım

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ali soyys
selam arkadaşlar çift ekran yapmak istiyorum sistemim i5 12400f gigabyte rtx 3060 iki ekran yaparsam sistemimi yorar mı ilk ekranımı hdım la bağladım ekran kartıma diğer ekranıma da aynı o tarz kablo almayı düşşünüyorum onunla bağlıcam ekran kartına yerine baktım 4 tane hdım yeri var tekrar arkadaşlar diğer ekranda oyun oynarken diğer ekranda obs açıp kapatma yorumlara bakmayı düşünüyrum sizce nasıl olur arkadaşlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
ARDA
İlgilendiği Kategoriler
Laptop,toplamapc,ets2
Bence yormaz çok güčlü sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yormazda

Mchd26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit Karakeçi
Yaklaşık 1 senedir çift ekran kullanıyorum. Ryzen 5 3600-RTX3060 ile birlikte ancak nadirende olsa ekranda kasma hissetim. Örneğin youtube da video açıkken aynı anda oyun oynuyorken rastladım bu duruma fakat monitör hertzleri farklı ondan da kaynaklı olabilir.

milenix

80+ Gold
Yaklaşık 1 senedir çift ekran kullanıyorum. Ryzen 5 3600-RTX3060 ile birlikte ancak nadirende olsa ekranda kasma hissetim. Örneğin youtube da video açıkken aynı anda oyun oynuyorken rastladım bu duruma fakat monitör hertzleri farklı ondan da kaynaklı olabilir.
işlemci ve ekran kartı hem youtube hem oyunu aynı anda kaldıramadığından olmasın

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ali soyys
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iki ekran kartıyla mı denedin knka anlamadım 2 ekran da bir karta bağlı değil mi

işlemci ve ekran kartı hem youtube hem oyunu aynı anda kaldıramadığından olmasın
kanka sen ne diyorsun benim soruma yoraar mı 2 ekran sistemi

KTAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Eren
arkadaşlar çift monitör ramini de ekran kartını da cpunu da hiç bir şeyini yormaz tak ve kullan :D elektrik faturasından başka :giggle:

Mchd26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit Karakeçi
Sanmıyorum gtx 1050 kullanmıyorum ekran kartının yapamayacağı bir iş değil kaldı ki fpsde düşüş olmuyor.

iki ekran kartıyla mı denedin knka anlamadım 2 ekran da bir karta bağlı değil mi

bence aynı hertzli monitörleri kullanmanı öneririm böyle bir şey yapacaksan. Ama sanmıyorum kasacağını kullan bence çok keyifli

milenix

80+ Gold

iki ekran kartı işlemciyi çok yorar tam performans alamazsın tek ekran kartına iki monitör bağlayabilirsin

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ali soyys
arkadaşlar çift monitör ramini de ekran kartını da cpunu da hiç bir şeyini yormaz tak ve kullan :D elektrik faturasından başka :giggle:
knka o dediğim hdım kabloyla iki ayı ekranada verebilirim değil mi 1 tane var o kablodan 1 tane daha alıcam 30 lira bişeydi

iki ekran kartı işlemciyi çok yorar tam performans alamazsın tek ekran kartına iki monitör bağlayabilirsin
yok knka rtx 3060 ekran kartıma 2 monitör bağlıcam zaten

milenix

80+ Gold
knka o dediğim hdım kabloyla iki ayı ekranada verebilirim değil mi 1 tane var o kablodan 1 tane daha alıcam 30 lira bişeydi

yok knka rtx 3060 ekran kartıma 2 monitör bağlıcam zaten
ha o zaman hiç bir şey olmaz kullanabilirsin

Top Bottom