Arama sonuçları: *

• Users: yusufcek
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

2500 3000 lira Televizyon tavsiyesi

Arkadaşlar 2500 3000 lira kadar bana televizyon tavsiyesi verir misiniz cevap yazanlara çok teşekkür ediyorum şimdiden.
  2. Y

bilgisayarı anakart tüm bağlantıları yaptım psu güç verince şarteller attı

PSU ya güç verince evin sartelleri attı sebebi ne olabilir yanlış bağlantı yapmış olabilir miyim sebebi nedir acil bakabilirmisiniz
  3. Y

İNCEHESAP GARANTİ REZİLLİĞİ !

3 ay önce aldığım bilgisayarı garantiye gönderdim başından beri oyunlarda FPS drop yiyordu CS oynuyordum sadece fazla drop yemiyodu sonra farklı oyunlar yükleyince çok yemeye başladı garantiye gönderdim anakartta sorun olduğu bulundu ve bende 650 TL ücret talep edildi (sıfırı 500 TL) kabul...
  4. Y

İNCEHESAP yasal iş günü (20 gün) doldu ne yapmalıyım

İncehesaptan hazır toplama bilgisayar aldım garantiye gönderdim ve bu gün itibari ile 20 iş günü doldu tüketici haklarına gitsem neler değişir nasıl şeyler talep edebilirim (ürün sorunu anakartimda çizikler var fazla ısınıyor denilmiş bende değişim talep ettim ama herhangi bi haber yok tüketici...
  5. Y

İncehesap Mağduri̇yeti̇

Arkadaşlar ben 3 ay önce incehesaptan hazır sistem aldım sistem orta segment bir sistem fena değildi ama oyunlarda FPS drop yaşıyordum garantiye gönderdim garanti anakartda arıza buldu arıza ise çizikler var diye sms infocom diye yetkili servis distribütöre gönderdi gönderilen yerde arıza...
  6. Y

Anakartta çizikler var ao kapak var ve distribütör gönderilecek ne demek

Arkadaşlar incehesaptan hazır sistem aldım ve garantiye gönderdim garantide anakartim arızalı diye servise götürmüşler çizikler var ve ao kapak var distribütör gönderilecek diyor ne demek bilen var mı acaba
  7. Y

acil yardım çözümü daha bulunamadı lütfen

arkadaşalr öncelikle sistemimi tanıtıyım işlemcim amd ryzen 5 3600 ekran kartı gtx 1650 ram 8 gb 3.2mhz ssd kingston a400 240 gb anakar asus b450m dragon arkadaşlar önceki sistemimde işlemcim amd ryzen 3 1200 dü cpu yükselttim r5 3600 aldım önceki sistemde darboğaz yiyordum simdi cpu yükselttim...
  8. Y

GTX 1650 ekran kartıma Windows 7 yüklenir mi

Arkadaşlar GTX 1650 ekran kartıma Windows 7 formatlayabilir miyim driver bulabilir miyim yardımcı olabilecek var mı ?
  9. Y

Yardım Devamlı Drop Yiyorum

arkadaşlar ben ryzen 3 1200 ve gtx 1650 bir sistem topladım işlemci tarafımdan sistemim darboğaz yedi burda konu açtım ne yapmam gerektiği hakkında sağolsun abdullah yardımcı oldu cpu yükselt dedi bende gittim ryzen 5 3600 güçlü bir işlemci aldım r5 3600 ve gtx 1650 kullanıyorum fps çok yükseldi...
  10. Y

Ryzen 5 3600 ve GTX 1650 ye 500 watt PSU yeter mi bide psudan cızırtı geliyor

Ayrıca psudan cızırtı geliyo bu oyunlarda drop yiyorum psudan gelen cızırtı drop yememe neden olabilir mi ?
  11. Y

işlemci yükseltmeme rağmen FPS drop yaşıyorum neden olabilir

Arkadaşlar ben GTX 1650 ve ryzen 3 1200 işlemci kullanıyordum FPS drop yiyodum ve Abdullah da bana CPU yukseltmem için cevap yazdı ryzen 5 3600 aldım işlemci bunu taktım ve hala drop yiyorum ayrıca kasanın fanları hızı yukseldigi zaman drop yiyo ve PSU dan ses geliyo 500 watt PSU sebebi neyden...
  12. Y

Darboğaz yapar mı R5 3600

Arkadaşlar elimde GTX 1650 ekran kartım var ryzen 5 3600 alsam darboğaz yapar mı yapmaz mı yardimci olabilecek var mı
  13. Y

GTX 1650 Ekran Kartına 2.500-3.000 TL Arası İşlemci Önerisi

ARKADAŞLAR 1650 İŞLEMCİ ÖNERİSİNDE BULUNABİLECEK VAR MI SIFIR RYZEN 5 1600AF RYZEN 5 2600 RYZEN 5 3600 VE SON OLARAK RYZEN 5 3500 OLUR MU VEYA DAHA İYİ OLABİLECEK İŞLEMCİ ÖNERİSİ VEREBİLİR MİSİNİZ ŞİMDİDEN CEVAP VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
  14. Y

Ryzen 3 1200 Ve Gtx 1650 Darboğaz Çözümü Var Mı?

İSLEMCİM BAŞLIKTA EKLEDİM BU DARBOGAZ ÇÖZÜMÜ İLE BİLGİNİZ VAR MI YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ NE YAPARSAM GEÇER DARBOĞAZ OYUNLARDA İŞLEMCİ TABANLI OYUNLARDA KULLANIM %100 BULDUGU İÇİN (ÖZELLİKLE VALORANT) FPS KAYBI YAŞIYORUM 180 200 FPS ALIRKEN DARBOĞAZ SORUNU YÜZÜNDEN 30 40 A KADAR FPS DÜŞÜYO...
Top Bottom