Neler Yeni

acil yardım çözümü daha bulunamadı lütfen

yusufcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf ÇEKİRGE
arkadaşalr öncelikle sistemimi tanıtıyım işlemcim amd ryzen 5 3600 ekran kartı gtx 1650 ram 8 gb 3.2mhz ssd kingston a400 240 gb anakar asus b450m dragon arkadaşlar önceki sistemimde işlemcim amd ryzen 3 1200 dü cpu yükselttim r5 3600 aldım önceki sistemde darboğaz yiyordum simdi cpu yükselttim ve hala uzun süreli droplar yiyorum sorunu bulamadım tüm testleri yaptım sıcaklık oranlarım normal ssd testi yaptım bi sıkıntı yok oyunlarda sürekli fps drop yiyorum özellikle valorantta çözüm olarak cpu yükselt dedi abdullah forum altına yazdım yükselttim darbogaz gitti ama hala droplar var sürümü eski sürüm yaptım win 10 pro kullanıyodum win 10 home kurdum yine düzelmedi ben hiçbir şekilde anlamıyorum ve çözümü bulamadım tüm testleri yaptım hiçbir anormal bir şey yok ne yaptıysam olmuyor ayrıca benim power yani güç kaynağımdan cızırtı geliyor işitebilecek şekilde bozuk muhtemelen eğer bu power 500 watt cızırtı geldiği için fps droplarına neden olabilir mi en son aklımda bu kaldı her yolu denedim cpu ya kadar yükselttim r3 1200 den r5 3600 geçtim yine düzelmedi bi yardımcı olun lütfen psu markası hiper 500 watt oyunlarda drop yiyorum ekran kartı kullanımı düşüyor ve drop yiyorum çözümü var mı...

oynzeren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eren Aygün
Söyle diyebilirim görmeden Bi şey diyemiyoruz ama yinede Windows 10 süperlite formatını atmayı sana öneririm performansta çok etki yaptırır ve güncellemeler her zaman iyi olmuyor o yüzden kapatmanida oneririm

Top Bottom