Arama sonuçları: *

1. Rtx 2060 lı hazır sistem

Rtx 2060 lı hazır sistem

Bilenler bilir formda konusu açılmıştı. .09.2022 tarihli vatan bilgisayardan alınma hazır sistem 3 aylık az kullanıldı kutuları ve faturası mevcut sistem yükselttiğim için satıyorum. Şehir:istanbul - MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit NVIDIA Ekran Kartı - Intel Core i3 12100F...
  2. GameOwer

❌İndirim Bitti! Glorious Model O Mouse 537 TL

Benim anladığım kablo sadece maus değil yenilemek için modellerle uyumlu v2 siymiş.
  3. GameOwer

Thermaltake TH360 ARGB 360MM Beyaz Sıvı Soğutma 2.255,03TL

Am5 desteği varmı ben göremedim bilgisi olan yazabilir mi
  4. GameOwer

Hepsiburada Tıkla kazan başldı

Hertürlü denedim olmuyo zücaciye veya petshop nevresim gibi işime yaramayan ne varsa veriyo
  5. GameOwer

Hepsiburada Tıkla kazan başldı

2 senedir tıklıyom hiç kazanamadım 🤣
  6. GameOwer

Cooler Master MM731 Mat (Kablosuz) 949 TL (Mağzalarda)

Aynı sorun bendede var bende garantiye göndermeyi düşünüyorum. Klavyesi de var çogu tuş basmıyo bastığı zamanda 2 kez algılıyo baya sorun yapıyo ikisinide göndermeyi düşünüyorum açıkcası markadan beklemediğim sorunlar.
  7. GameOwer

🔥DONANIM ARŞİVİ AYIN ÜRÜNLERİ 21 TANE 🔥

Monitör arayanlar için baya iyi fırsatlar var ancak diğer ürünler benim ilgimi pek çekmedi mutlaka ihtiyacı olanlar vardır kaçırmasın. Daha önce razerin kulaklığını 399 TL ye almamıştım ona yandım.
  8. GameOwer

🔥İndirim Twenty3 Erkek Regular Cepli Polar Eşofman Altı 61,69 TL 🔥🔥

2 Adet de ben aldım :blobdance:
  9. GameOwer

🔥İndirim MSI Mag Forge M100R ARGB 1075 TL

Kasanın soğutması çok iyi mesh olmasından dolayı önceki kasam corsair delta idi ondan daha iyi.
  10. GameOwer

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

Kasanın içi bu şekilde ekran kartının bi yarısı kadar yer var ayrıyetten Abdullah'ın incelemesi mevcut kasayla linki bırakıyorum.
  11. GameOwer

Kasa kutuda dik geldi arka kısım kutunun açıldığı tarafta muhtemelen e.kartı sallantısını engellemiş olabilir. Tabi kutuları ayrı kargolamışlar keşke koysalarmış ine daha sağlıklı olurmuş. Şuan içinn bir proplem yok çalışıyor.
  12. GameOwer

Sistem an intibariyle geldi windows kurulu gelmiyor direk biosa atıyo bios ayarları yapılmış ramler xmp ayarlanmış bende şimdi win10 kuruyorum. E.kartı takılı geliyo herhangi bir proplem yok şuan.
  13. GameOwer

Benim kutu kargosu geldi diğeri şubede dağıtıma çıkaracaklarmış beklemedeyim. Kutularda e.kartı içi boştu bi an nerde kart diye düşündüm foruma baktım montajlı geldiğini söylüyor arkadaşlar bakalım kasayı beklemekteyim.
  14. GameOwer

O değilde soğutucu niye amd? 😄
  15. GameOwer

Beyler burasını satış konusuna çevirmeyin satmak istiyosanız yeri belli gereksiz satış muhabbeti olmazsa daha iyi olur.
  16. GameOwer

rx 6700 xt mi rtx 3060 ti mı

Her ikisinide kullanmış biri olarak şöyle sözyleyim aralarında çok fark yok ama 6700 xt bir tık önde kas gücü olarak biraz daha fazla fps verir oyuncuyum diyosan 6700 xt yayında yaparım diyosan 3060 ti . Bana sorarsan bütçen varsa 3070 ti öneririm
  17. GameOwer

Olumsuz. Montajlı aldım.
  18. GameOwer

An itibariyle kargolandı sistem yarın gelir.
  19. GameOwer

Montajlı aldım saat 10 gibiydi siparişi geçeli.
  20. GameOwer

Sabah fatura maili geldi siteden kontrol ettim Sipariş detay kısmının altında Sipariş Durumu : Siparişiniz Merkez Sevkiyat mağazamızda hazırlandı. Kargoya teslimatı bekliyor. İbaresi yazıyor.
Top Bottom