Neler Yeni

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Kasa kutuda dik geldi arka kısım kutunun açıldığı tarafta muhtemelen e.kartı sallantısını engellemiş olabilir. Tabi kutuları ayrı kargolamışlar keşke koysalarmış ine daha sağlıklı olurmuş. Şuan içinn bir proplem yok çalışıyor.
Üstad foto atma imkanın var mı? Ben ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum. Ancak 3 fanlı ekran kartı o kasaya sığar mı merak ediyorum. Sence sığar mi 35 cm lik bir ekran kartı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstad foto atma imkanın var mı? Ben ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum. Ancak 3 fanlı ekran kartı o kasaya sığar mı merak ediyorum. Sence sığar mi 35 cm lik bir ekran kartı.
@Kürşat Kütükçü

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,436
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

@Kürşat Kütükçü
Muhtemelen sığmaz 30cm e kadar destekliyor sanırım normalde 38cm kasa boyutu ama MSI sitesinde 30cm diyor maksimum

GameOwer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yiğit

@Kürşat Kütükçü
Kasanın içi bu şekilde ekran kartının bi yarısı kadar yer var ayrıyetten Abdullah'ın incelemesi mevcut kasayla linki bırakıyorum.

Ekler

• 20221004_184716.jpg
    20221004_184716.jpg
    1.1 MB · Hit: 79

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Muhtemelen sığmaz 30cm e kadar destekliyor sanırım normalde 38cm kasa boyutu ama MSI sitesinde 30cm diyor maksimum
Donanımarşivi kasayı incelerken 305 cm takmıştı sanırım kasaya

Kasanın içi bu şekilde ekran kartının bi yarısı kadar yer var ayrıyetten Abdullah'ın incelemesi mevcut kasayla linki bırakıyorum.
Sığar ama fana dayanır gibi duruyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,436
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Donanımarşivi kasayı incelerken 305 cm takmıştı sanırım kasaya

Sığar ama fana dayanır gibi duruyor
Bilmiyorum destek olarak 30cm deniyor

bedrano

80+
Ekran kartının takılı gelmesi üzdü ama kasa kutuda dik konumdaydı, yine de ayrı gelmesi gerekirdi. Windows kurmamışlar yada test ettikten sonra sıfırlayıp göndermişler, şuan yüklüyorum herhangi bir sorun yok gibi.
Kasa boyutuna bakmamıştım küçükmüş iyi oldu masadaki kasa yerine rahat sığdı, şuan ki kasam sığmıyordu. :)
Not: 7 aylık i3 10100f - 1660super sistem satılık özelden yazabilirsiniz.

Qube

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Yunus
Ekran kartının takılı gelmesi üzdü ama kasa kutuda dik konumdaydı, yine de ayrı gelmesi gerekirdi. Windows kurmamışlar yada test ettikten sonra sıfırlayıp göndermişler, şuan yüklüyorum herhangi bir sorun yok gibi.
Kasa boyutuna bakmamıştım küçükmüş iyi oldu masadaki kasa yerine rahat sığdı, şuan ki kasam sığmıyordu. :)
Not: 7 aylık i3 10100f - 1660super sistem satılık özelden yazabilirsiniz.
İşletim sistemi fiyata dahil miydi hocam ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Tesla Balonu
İyi akşamlar benim kargoda 2 saat önce geldi.Kutularda gözüken hasar olmadığı için kargoyu teslim aldım.Kasayı kutudan çıkarınca gördüm ki işlemci fanı yerinden çıkmış ekran kartının üstüne düşmüş.Anakartın işlemciye yakın yerindeki mosfet ezilmiş.Ekran kartının vidalandığı kapak kırık haldeydi.Anakartın yanma ihtimaline karşın kasayı çalıştırmadan bıraktım.Şu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,436
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İyi akşamlar benim kargoda 2 saat önce geldi.Kutularda gözüken hasar olmadığı için kargoyu teslim aldım.Kasayı kutudan çıkarınca gördüm ki işlemci fanı yerinden çıkmış ekran kartının üstüne düşmüş.Anakartın işlemciye yakın yerindeki mosfet ezilmiş.Ekran kartının vidalandığı kapak kırık haldeydi.Anakartın yanma ihtimaline karşın kasayı çalıştırmadan bıraktım.Şu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?
Mosfet değildir onlar kondansatördur de resimlerini çekip WhatsApp tan vatan PC ye ilet çözüm bulurlar umarım geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Tesla Balonu
Mosfet değildir onlar kondansatördur de resimlerini çekip WhatsApp tan vatan PC ye ilet çözüm bulurlar umarım geçmiş olsun
İşlemci fanının ayakları yamulmuş durumda zorlayarak takmışlar yolda çıkmış büyük ihtimalle. Kablolar karmakarışık, ekran kartı takılı halde aceleyle kötü montaj yapmışlar.Dediğiniz gibi wpden yazıyım olmadı yarın vatanın mağazasına gidicem.İnşallah yardımcı olurlar sağolun.Bir de anakartın kutusu çince ona da şaşırdım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,436
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İşlemci fanının ayakları yamulmuş durumda zorlayarak takmışlar yolda çıkmış büyük ihtimalle. Kablolar karmakarışık, ekran kartı takılı halde aceleyle kötü montaj yapmışlar.Dediğiniz gibi wpden yazıyım olmadı yarın vatanın mağazasına gidicem.İnşallah yardımcı olurlar sağolun.Bir de anakartın kutusu çince ona da şaşırdım.
Çünkü Çin'den geldi bu seri tr de pek yok fark ettiysen modeli değişik biraz her zaman kullanılan anakartlardan değil

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom