Arama sonuçları: *

1. Z

Xiaomi Buds 4 Pro Tanıtıldı!

Hocam kusura bakmayın konuyu hortlatmış olacağım ama sizin bilginize ihtiyacım var. Xiaomi Buds 3 ile Xiaomi FlipBuds Pro arasındaki farklar nelerdir? Buds 3'ü FlipBuds Pro fiyatının yarısına buldum.
  2. Z

500-600Tl Kulaklık önerisi

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi. Maksimum 600Tl ( daha üzerisi maalesef ki olmaz ) ile alabileceğim gaming kulaklık önerebilir misiniz?
  3. Z

USB Kulaklık kullanabilir miyim?

Tüm driverları sildim. Anakartın ses driverını kurdum. Lakin yine de kulaklığımdan ve mönitörümden ses alamadım.O halde usb kulaklık alacağım. 400-500 verebilirim. Öneriniz var mıdır?
  4. Z

Evet boşta 2 tane çalışan usb portu var. Herhangi bir usb kulaklık alsam çalışır o halde değil mi?
  5. Z

Merhabalar, monitörümde Dvi - Vga girişi var. Bu yüzden sesi hdmı ile aktaramıyorum. Monitörümde ses girişi de mevcut. Bunun için Syrox Aux Audio kablosunu aldım. Lakin hiçbir şekilde ses alamadım. Sorun kabloda mı monitörde mı yoksa anakartta mı bilmiyorum. Anakart ve monitör ikinci el olduğu...
  6. Z

Bilgisayarımdan ses alamıyorum.

Anakartım : Asus Tuf B450Pro Gaming Monitörüm : AOC E2450Swdak Ekran kartı : Asus GTX 750Ti OC 2GB Monitör üzerinde ses tuşları var, ses artma / azalma gözüküyor. Lakin Monitörün hoparlörleri var mı bilmiyorum. Ses tuşları olduğuna göre vardır diye düşünüyorum. Ekran kartımda hdmı var ama...
  7. Z

Xiaomi Router AX1800 Kullanabilir miyim?

Birkaç internet problemi yaşıyorum. Bunun için Xiaomi Router almaya karar verdim. Modem üzerinden internet kablosu ile bu router'a bağlayıp, interneti kullanabilir miyim? Link ...
  8. Z

Anakart HDMİ maksimum 720P veriyor.

Yok mu? bana arkadaş var demişti. Benim pek bilgim yok. O halde bunu çözmenin yolu yok mu?
  9. Z

4 farklı driver denedim. Kablo sağlam. 2 farklı hdmı kablo denedim. Hatta o hdmı kablo ile monitöre Mi Box S 4K taktim ve 1080P görüntü aldım. Sorun bu ikisi de değil. 1662575808 Hdmı çıkışının bozuk olma ihtimali var mı? Birisi hdmı çıkışı ya da anakartta bir kısım bozuktur dedi. Hdmı çıkışı...
  10. Z

Merhaba arkadaşlar. Elimde Asus Tuf Gaming B450 Pro Gaming anakart var. Apu işlemci ( Ryzen 5 Pro 4650G ) işlemci ile HDMİ çıkışından görüntü alıyorum. Maksimum 720P alıyorum. Monitörün 1080P olduğuna eminim. Anakartı ikinci el aldım. Hdmi'ın sıkıntılı olma ihtimali var mı? Bu anakarttaki hdmı...
  11. Z

Acces violation hatası

Cities skylines oyununda map oluşturmaya veya map'e girmeye çalıştığımda oyun bir süre sonra kapanıyor ve hata kaydında ekte verdiğim hatayı veriyor. Yardım eder misiniz?
  12. Z

Kz Edx Pro vs Qkz VK4 vs Qkz AK6 Pro

AK 6Pro ile arasındaki fark nasıldır ve de sizin bunlar dışında öneriniz var mıdır yoksa bu bütçeye en iyisi Edx Pro mu diyorsunuz 🙂
  13. Z

Kz Edx Pro vs Qkz VK4 vs Qkz AK6 Pro

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi Kz Edx Pro/Qkz AK6 Pro/Qkz VK4 kulaklıklardan birini almayı düşünüyorum. Yalnızca müzik dinlemek için kullanacağım. Hangisini önerirsiniz ya da sizin bu fiyatlarda önerdiğiniz kulaklıklar var mı? @Evil Belief yardımcı olursanız minnettar olurum
  14. Z

Ekranı 1080P yapamıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Elimdeki monitörün 1080P olduğuna eminim. Laptoptan kablo ile 1080P görüntü alabiliyorum. Lâkin masaüstü bilgisayarımı direkt olarak bağlandığımda 720P geliyor. 1080'e almaya çalıştığımda ekran kısa süreliğine gidiyor ve yeniden 720P oluyor. Hiçbir şekilde 1080P olmuyor...
  15. Z

Ramler 3600Mhz/ 2666 kullanılıyor

Yok mu yardım edebilecek:)
  16. Z

Bir Agnostik olarak digerlerinin dusuncesini almak istiyorum.

Denge yok, kaos var. Bu düşünce yapısı bana göre çok saçma. Gördüğün her şeyde idrak edemeyeceğin düzeyde nizam var. Bir gezegendeki var oluş şartlarının yarısını bilsen, bu şartların milim oynadığında yaşamın olamayacağını idrak edebilsen susmayı tercih edeceksin. Bu düzen yalnızca bunla da...
  17. Z

XMP dediğin: Bu olay değil mi? Bunu zaten yaptım. Ramler de zaten dual channel montajlı ve dual channel çalışıyor. Ramler hâlâ 2666mhz, buna çözüm arıyorum.
  18. Z

Nasıl yapacağım? Fotoğraf atmya çalışıyorum ama 4.5MB üzerinde olduğu için izin de vermiyor. Ben anakartın şu anda oc'siz ne kadar ram desteklediğini nasıl bakabilirim? Ve de ondan mı kaynaklı?
  19. Z

Evet oc performansı 4400, oc ile 4400 destekliyor. Ama ramler hâlâ 2666, 3600 kullanmak istiyorum:l
  20. Z

Merhaba arkadaşlar. Ram: 2*8 3600Mhz Crucial Ballistix Anakartım da 4400Mhz'e kadar ram destekli Anakart : Asus Tuf B450 Pro Gaming Bios'tanda baktım d.c.o.p açık ama hâlâ sistem 2666 kullanıyor. Ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum? Yoksa işlemciden mı kaynaklı? İşlemci: Ryzen 5 Pro 4650G
Top Bottom