Arama sonuçları: *

1. Drakath

F/O Superonline Kutusu

Millenicom da TT kullanıyor
  2. Drakath

Lenovo İdeapad Gami̇ng 3 Seri̇si̇!

Dil alışkanlığı olmuş aydınlattığınız için teşekkürler :D Düzelttim başlığı
  3. Drakath

Hiç o kargoyla çalışmadım şube yürüme mesafesi oraya göndereyim orada incelerim hem
  4. Drakath

Bunuda sipariş verdim hocam çok teşekkürler. Monitör tavsiyeniz var mı? 2. el temiz almak mantıklımı? Yazılım için kullanacağım 1652977938 Teşekkürler hocam bunu daha önceden bekliyordum. İndirimde olunca aldım artık :D Yarım saatte açılacak laptoptan kurtuldum. İtopyadan aldım laptopu daha...
  5. Drakath

Çok teşekkür ediyorum dostlar Bir de bunun yanına 75 hz monitör alacağım Bilgisayar mühendisliği ögrencisiyim o yüzden laptop aldım. Mevcut laptopum yarım saatte açılıyor malum İtopyada siparişi verdim. 10k ya
  6. Drakath

Yardım Itopya Laptop İadesi(Cayma Hakkı)

İtopyadan hiç alışveriş yapmadım. Site üzerinde öyle bir panelin olup olmadığına baksanıza
  7. Drakath

Bahsettiğim laptop modelini daha önce kullanan var mı acaba? R5 5600u GTX 1650 Donanımına sahip olanı almayı düşünüyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim
  8. Drakath

❌İndirim Bitti! Asus Tuf Rtx 3070 Ti̇ 12792 TL Çök

Bu forumu bu tarz şeyler için daha aktif kullanıcam :D Yt de gördüm üye oldum
  9. Drakath

ETS 2 Perma Ban Yedim Lütfen yardım

Kanka bende öyle 2. hesabı açtım. Doğrudan şikayet edilmezsen nereden bulacaklar seni. Günde minumum 30-40k oyuncu aktif oluyordur.
  10. Drakath

ŞOK!! ETS 2 ve ATS ye inanılmaz zam!

Ben de 8 liradan 2 hesaba dlcli dizmiştim. Toplasan 50 lira etmezdi şimdi 200-300 :D
  11. Drakath

Yardım Itopya Laptop İadesi(Cayma Hakkı)

Önce İtopya'ya başvurun olmazsa Tüketici Hakem Heyetine başvurun. 15 gün iade süresi gibi şeylerin olması lazım. Daha önce hiç böyle durumda kalmamıştım
Top Bottom