Neler Yeni

Yardım Itopya Laptop İadesi(Cayma Hakkı)

wndogu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğuhan Kurtkulak
Arkadaşlar ben 5 gün öncesinde laptop siparişi verdim ve 2 gün öncesinde laptop elime geçti ve wifi yeri gözükmüyordu hem de bilgisayar benim istediğim gibi çıkmadı cayma hakkımı kullanaraktan ben bu bilgisayarı tekrardan itopyaya yollamak istiyorum pc de herhangi bir sıkıntı vs yok zaten tüm belgeler ve kutular elimde her şeyi. herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? itopya bu konuda güvenilir midir cayma hakkımı kullanabilir miyim sizce? müşteri hizmetlerinin biraz sıkıntılı olduğunu söylediler paramı geri öderler mi? yardım ederseniz sevinirim

Juiclair0

80+ Silver
Cayma hakkı tahhütlü olaylarda oluyor diye biliyorum. Koşulsuz şartsız 14 gün iade süreci var galiba itopyada.

Drakath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasan Sevinç
Önce İtopya'ya başvurun olmazsa Tüketici Hakem Heyetine başvurun. 15 gün iade süresi gibi şeylerin olması lazım. Daha önce hiç böyle durumda kalmamıştım

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Arkadaşlar ben 5 gün öncesinde laptop siparişi verdim ve 2 gün öncesinde laptop elime geçti ve wifi yeri gözükmüyordu hem de bilgisayar benim istediğim gibi çıkmadı cayma hakkımı kullanaraktan ben bu bilgisayarı tekrardan itopyaya yollamak istiyorum pc de herhangi bir sıkıntı vs yok zaten tüm belgeler ve kutular elimde her şeyi. herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? itopya bu konuda güvenilir midir cayma hakkımı kullanabilir miyim sizce? müşteri hizmetlerinin biraz sıkıntılı olduğunu söylediler paramı geri öderler mi? yardım ederseniz sevinirim
İnternetten alının ürünlerde firmalar 14 Gün koşulsuz iade hakkı sunmakta. Eğer zorluk çıkarırlarsa tüketici hakem heyeti işi çözecektir. Başvuru yapıp ürünü gönderin.

wndogu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğuhan Kurtkulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önce İtopya'ya başvurun olmazsa Tüketici Hakem Heyetine başvurun. 15 gün iade süresi gibi şeylerin olması lazım. Daha önce hiç böyle durumda kalmamıştım
14 günlük bir sürem olduğu yazıyor internetten araştırdım ama tam emin olamadım daha demin itopyaya e mail attım bayramdan dolayı müşteri hizmetleri yoktu diye umarım cayma hakkımı kullanabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetten alının ürünlerde firmalar 14 Gün koşulsuz iade hakkı sunmakta. Eğer zorluk çıkarırlarsa tüketici hakem heyeti işi çözecektir. Başvuru yapıp ürünü gönderin.
öncesinde email attıktan sonra onların bana yazmalarını vs beklemeli miyim? daha önce böyle bir durum yaşadınız mı ya da herhangi başka bir bilginiz var mıdır?

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
İade talebi oluşturunca size geri dönüş yaparlar. Anlaşmalı kargo vs. verirler, sizde kargonuzu gönderirsiniz. Firmalar bunu yasal zorunlukla yapmak zorunda. Merak etmeyin her türlü iade alırlar.

wndogu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğuhan Kurtkulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade talebi oluşturunca size geri dönüş yaparlar. Anlaşmalı kargo vs. verirler, sizde kargonuzu gönderirsiniz. Firmalar bunu yasal zorunlukla yapmak zorunda. Merak etmeyin her türlü iade alırla
tamamdır çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz için bende mail olarak cayma hakkımı kullandığımı belirttim iade etmek istediğimi söyledim umarım yeterli olur

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
15 gün iade süresi cayma hakkı demek zaten cayma hakkını kullanıp iade edebilirsin.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
14 günlük iade hakkı her firmada mevcut ve bu kanunen geçerli. Ama ürünü 13. Gün kargoya verirseniz 14. Gün İstanbul'da olup teslimatı 15. Gün yapılırsa iadeniz onaylanmaz. Bilginiz olsun.

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Evet, işlemleri biraz hızlı tutsanız iyi olur. Müsaitseniz yarın halletseniz yararınıza olur.

wndogu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğuhan Kurtkulak
Evet, işlemleri biraz hızlı tutsanız iyi olur. Müsaitseniz yarın halletseniz yararınıza olur.
şimdi ben onlara mail attım fakat şimdi 10 gün içerisinde bakmazlarsa ve bana kargo yerini vs vermezlerse ben nasıl bu olayı gerçekleştireceğim 13.gün kargo 14.gün onlarda vs olarak?

• Beğen
Reaksiyonlar: DMNS

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Mail yerine sitesinden İade talebi oluşturabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çok bekletiyor haberiniz olsun. İade talebi oluşturursanız yarın ararlar sizi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,306
Üyeler
154,375
Son üye
eforefor
Top Bottom