Arama sonuçları: *

1. Ekmek.s

Realme 8 vs. Reno 5 lite

Artıları eksileri neler acaba, kısaca söyleyebilir misin rica etsem :)
  2. Ekmek.s

Realme 8 vs. Reno 5 lite

Arkadaşlar konu basit ama şu iki telefon arasında baya bi kararsız kaldım. Sizin bu konuda fikriniz veya önerebileceğiniz başka telefonlar varsa söyleyebilirseniz sevinirim.
  3. Ekmek.s

Çözüldü✓ Asus TUF Gaming VG247Q1A VS MSI Optix G24C6 sizce hangisi alınır?

Valla şuanlık güzel gözüküyor, renk parlaklık görüntü olarak tatmin etti beni. Daha tam olarak oyunlarda deneyemedim ama şuanlık puanım 10/10 :D
  4. Ekmek.s

Bunu aldım, gayet güzel gözüküyor :D
  5. Ekmek.s

Arkadaşlar yakın bir zamanda monitör almayı düşünüyorum. Bu iki model arasında kaldım. Asus TUF Gaming VG247Q1A ve MSI Optix G24C6. Çok fazla bir bilgim olmadığı için arada kaldım, yardımcı olabilir misiniz?
  6. Ekmek.s

Çözüldü✓ Erkan kartını yanlışlıkla devre dışı bıraktım

Arkadaşlar sorun çözüldü, sıkıntı monitördeymiş, servise götürdüğümde farklı bir monitörle sistem gayet iyi bir şekilde çalıştı ekrana görüntü geldi :D
  7. Ekmek.s

Çözüldü✓ Devre dışı bırakılan ekran kartı

Arkadaşlar şimdi teknik servisten geliyorum, sistemi oraya götürdüm ve denediklerinde ilginç bir şekilde orada çalıştı ve ekran geld. Bir haftadır uğraşıyordum sorun sadece monitördeymiş :D
  8. Ekmek.s

Asus h410m a
  9. Ekmek.s

Knk ssd yi arkadaşa götürdüm, onun pc'sinden attım . Bir umut belki düzelir diye ama nafile:D
  10. Ekmek.s

İnanın bilebilsem bende keşke, kaç gündür uğraşıyorum kanser oldum resmen 😑
  11. Ekmek.s

Bios'u resetledim ama yine de olmamıştı. Farklı bir İşlemci veya ekran kartını takmayı denemedim onu denemekte fayda var gibi gözüküyor. Çoğunu denedim formatta attım olmadı malesef, bir tek farklı bir ekran kartı takmadım sadece
  12. Ekmek.s

İnşallah bir şey yoktur, daha sıfır kullanmak nasip olmadı. Garanti de belli olur artık her şey
  13. Ekmek.s

İnanın onu da denedim ama yinede görüntü gelmedi :/
  14. Ekmek.s

Son seçenek o kaldı aklımda, en iyisi onların kontrol etmesi bence de
  15. Ekmek.s

Hiçbir şekilde ekran gelmiyor malesef, PC açılıyor fanlar ışıklar her şey iyi fakat açılış görüntüsü bile alamıyorum Denedim ama olmadı
  16. Ekmek.s

Aslında grafik kartı güncellendi fakat Windows güncellemesinden sonra saçma bir şekilde 640x480 çözünürlükte açıldı PC. Onu düzeltmeye çalışırken de yanlış bir şey yaptım malesef
  17. Ekmek.s

Aygıt yöneticisinden girip devre dışı bıraktım, malesef başka bir slot yok
  18. Ekmek.s

Arkadaşlar bir haftadır PC ile uğraşıyorum, ekran kartını yanlışlıkla devre dışı bıraktım. İşlemcide dahili bir grafikte yok. Ne bir görüntü geliyor ne de bios ekranına girebiliyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
  19. Ekmek.s

Ekran kartında sadece bir tane HDMI bir tane display port var malesef, monitörde de display port yok :(
Top Bottom