Arama sonuçları: *

1. DemekBatuSensin

Görüntüde dalgalanma oluyor

Eklediğiniz görsellerin tam olarak neresine bakmak gerekiyor? Sadece ben mi sorun görmüyorum yoksa?
  2. DemekBatuSensin

ISO dosyası ile oyun nasıl kurulur?

İçini görebiliyorsunuz. O gördüklerinizi masaüstüne çıkartın. Setup vardır.
  3. DemekBatuSensin

Yardım YouTube video indirme

Adres çubuğunda youtube kelimesinin başına ss yazın.
  4. DemekBatuSensin

O halde bir video indirme sitesi ya da uygulaması kullanmanız daha işlevsel olacaktır.
  5. DemekBatuSensin

İndirdiğiniz videoların kütüphanede kalması için ayda 1 defa internete bağlanmış, Youtube'u açmış olmanız gerekiyor.
  6. DemekBatuSensin

virüs bulaştı nasıl kaldırabilirim

Format en son çaredir. Sağ tık yapıp dosya konumunu aç deyince ulaşabiliyorsanız elle silin. Silinirse de tekrar aktif oluyor mu diye gözlemleyin. Silinmiyorsa güvenli modda bir kaç antivirüs ile tarama yapın.
  7. DemekBatuSensin

Sistemimi satıyorum ne kadara satmalıyım?

Endişelenecek bir şey yok hocam herkes kendi özgür iradesiyle kasasını satabilir yani kimse karışamaz...
  8. DemekBatuSensin

Sistemimi satıyorum ne kadara satmalıyım?

Hocam konu başlığını değiştirin haykırdım :D
  9. DemekBatuSensin

Bilgisayarım anlık indirmeler yapıyor ve alt tab atıyor.

Malwarebytes taraması halledecektir.
  10. DemekBatuSensin

Görüp Görebileceğiniz En Kapsamlı Depresyon Empati Yazısı

Bilgim dahilinde olan şeylerin üzerinden geçtiğiniz güzel bir yazı olmuş. Emeğinize teşekkürler. Müsaadeniz olursa defalarca depresyon tedavisi görmüş bir insan olarak eklemek istediklerim var naçizane. Depresyon olduğunu düşündüğünüz ruhsal bir bozukluk yaşıyorsanız kesinlikle ilk gideceğiniz...
  11. DemekBatuSensin

Oyun oynama motivasyonumu nasıl alırım?

Oyununuzu Youtube'a video olarak yükleyin. Hem de en ham haliyle yükleyin. Hiç edit yapmadan. Kapak fotoğrafıyla bile uğraşmadan. Mutlaka izleyen oluyor. İzleyen oldukça da hem oyun oynayasınız geliyor hem de video edit ve photoshop öğrenmeye merak salıyorsunuz.
  12. DemekBatuSensin

AMD Adrenalin 23.5.2 Recommended (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

Her şeye el atıyorlar da ekran ya da oyun kaydı yaparken renklerin rezalet durumunu düzeltemediler.
  13. DemekBatuSensin

Çözüldü✓ 27 inç 1080p monitör gözü çok yorar mı 24 inç 1080p ye göre ne gibi eksileri var

27 inch 1080p monitör gayet alınabilir. Fakat masanızın en az 70-80cm derinliği olması lazım. Çok yakından bakmak pikselleri görmenize neden olacaktır fakat arkadaşların abarttığı kadar değil. Şu an 27inch 1080p monitörü 50cm yakınlıktan kullanıyorum masamı henüz yenileyemediğim için. Öyle leş...
  14. DemekBatuSensin

Yardım ETS 2 ProMods Kirkenes'e Gidemiyorum

Bilin bakalım sorun neymiş? Süper zeka olan ben sürekli Simulation 1'de oynadığım içinmiş :cautious: Herkese teşekkür ederim.
  15. DemekBatuSensin

Sizinle aynı sıraya koydum yine olmuyor. Acaba full save mi lazım dedim full save indirdim o profile girdim yine olmuyor. Sabır...
  16. DemekBatuSensin

1685632614 Sorun var mı?
  17. DemekBatuSensin

Bakın benim harita bu şekilde arkadaşlar. Kirkenes falan yok yani...
  18. DemekBatuSensin

Garaj satın alımı aktif değil silik görünüyor hocam. Nedendir sizce? Şu an 1 tane garajım 3 tane de şoförüm var zaten.
  19. DemekBatuSensin

Oyunu steam'den almadan promods oynanmıyor ki hocam. 1685631204 Hemen bakıyorum.
  20. DemekBatuSensin

Sayın hocam oraya gidemiyorum ki oradan garaj alayım :D
Top Bottom