Neler Yeni

Oyun oynama motivasyonumu nasıl alırım?

Karl Dönitz

80+ Bronze
O geçen sene bendede oluyordu bir süre geçtikten sonra oyunlar tekrar eskisi gibi sarmaya başlayınca oynamaya devam ettim. Zevkine göre oyunları oyna.

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Batuhan
Oyununuzu Youtube'a video olarak yükleyin. Hem de en ham haliyle yükleyin. Hiç edit yapmadan. Kapak fotoğrafıyla bile uğraşmadan. Mutlaka izleyen oluyor. İzleyen oldukça da hem oyun oynayasınız geliyor hem de video edit ve photoshop öğrenmeye merak salıyorsunuz.

121709

80+ Silver
Oyununuzu Youtube'a video olarak yükleyin. Hem de en ham haliyle yükleyin. Hiç edit yapmadan. Kapak fotoğrafıyla bile uğraşmadan. Mutlaka izleyen oluyor. İzleyen oldukça da hem oyun oynayasınız geliyor hem de video edit ve photoshop öğrenmeye merak salıyorsunuz.
O şekil 1-2 haftada max 8-10 olur.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Yürüyüş yapın, içinizde en ufak sıkıntı dahi olsa açın deftere yazın. Sebebini sesli bir şekilde sorun ve kendinizle konuşun. Çoğu kişi deli diyecektir ama asıl akıllı olduğunuzun farkına siz varacaksınız.

121709

80+ Silver
Yürüyüş yapın, içinizde en ufak sıkıntı dahi olsa açın deftere yazın. Sebebini sesli bir şekilde sorun ve kendinizle konuşun. Çoğu kişi deli diyecektir ama asıl akıllı olduğunuzun farkına siz varacaksınız.
Oyun oynama motivasyonu ile ne alaka bunlar?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bu yöntemi biliyorum. Ama hiç denemedim. Bilmiyorum niye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun oynama motivasyonu ile ne alaka bunlar?
Dolaylı olarak var aslında.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr

121709

80+ Silver

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Tam 3-4 aydır oyun oynamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım yok.
Öyle deme, gel ets2 konvoy yapalım, csde oynayamayışıma bak, valorant girelim, mc oynayalim :(
Twitch falan bak canlı yayın izle biraz oyunarla ilgili. Bi süre sonra senin de canın çeker oynarsın belki hevesli hevesli...

Merhaba. Hayatımda şu an tam bir çöküş durumundayım. Oyun oynamayı çok severdim ama ne bilim artık "OYNA" tuşuna basamıyorum. Elim gitmiyor.
İllaki böyle durumlara siz de düşmüşsünüzdür. Nasıl oyun oynama motivasyonunuzu alıyorsunuz?
bende şuan bu durumdayım hatta bir kaç aydır böyle. Yeni bilgisayar almadan önce sürekli oyun oynardım fakat yeni bilgisayar aldıktan sonra oyun oynayasım gelmiyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Öyle deme, gel ets2 konvoy yapalım, csde oynayamayışıma bak, valorant girelim, mc oynayalim :(
Twitch falan bak canlı yayın izle biraz oyunarla ilgili. Bi süre sonra senin de canın çeker oynarsın belki hevesli hevesli...
Aslında Hunt Showdown oynayan birini bulursam oynarım da yok. Millet pat küt oyunlara bayılıyor.

Top Bottom