Neler Yeni

Oyun oynama motivasyonumu nasıl alırım?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba. Hayatımda şu an tam bir çöküş durumundayım. Oyun oynamayı çok severdim ama ne bilim artık "OYNA" tuşuna basamıyorum. Elim gitmiyor.
İllaki böyle durumlara siz de düşmüşsünüzdür. Nasıl oyun oynama motivasyonunuzu alıyorsunuz?

Serefcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Şerefcan Yilmaz
Arkadaşlarla 1 haftalık minecraft ve coop oyunlar sonucunda geri geliyor benimkisi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Merhaba. Hayatımda şu an tam bir çöküş durumundayım. Oyun oynamayı çok severdim ama ne bilim artık "OYNA" tuşuna basamıyorum. Elim gitmiyor.
İllaki böyle durumlara siz de düşmüşsünüzdür. Nasıl oyun oynama motivasyonunuzu alıyorsunuz?
Melankolik bir havadayken kimse hareketleri oyun oynayacak motivasyonu kendinde bulamıyor. Bence dramatik akışı olan bir oyun bulursanız en azından siz de o havada olacağınızdan oynarken daha rahat hissedebilirsiniz. Sonra yavaşça diğer oyun türlerine tekrar açarsınız. Ya da Euro Truck Simulator 2'de Müslüm Gürses dinleyip boş yolu izleyebilirsiniz.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,338
İsim
Hakanbey
1 hafta tatile çıkıyorum teknolojiden uzak kamp hayatı sonra her şey düzeliyor :D

Serefcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Şerefcan Yilmaz
Tam 3-4 aydır oyun oynamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım yok.
☹️ Hangi oyunları oynuyorsan örneğin valorant oynuyorum ben ve oyunlarda discord sunucularında gerçekten harika insanlarla karşılaşabilirsin

121709

80+ Silver
bende de aynıydı, gir biraz oynamayı dene sıkılsanda devam et. Birşeyler yapmaya çalış. Kendi kafanda kurgula oyunları öyle oyna. Yada rp falan yap.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende de aynıydı, gir biraz oynamayı dene sıkılsanda devam et. Birşeyler yapmaya çalış. Kendi kafanda kurgula oyunları öyle oyna. Yada rp falan yap.
HOIV güzel gidiyordu ama DLC leri 1 oyun parası oldu. Hayır DLC siz oyun hiçbir şey.

121709

80+ Silver
HOIV güzel gidiyordu ama DLC leri 1 oyun parası oldu. Hayır DLC siz oyun hiçbir şey.
Bu seferlik sonradan satın alma şartı ile korsan deneyin? İndirime girince alırsınız

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Berk
Bu duygu bende de oluşmaya başladı sadece oyun oynamak değil, antrenmanlarımı 3 saat yapardım şimdi kendimi tatmin ederek(kendime bahaneler uydurup) bunu şimdi bir buçuk saatte yapıyorum. Aslında verim alabilmem için 3saatin sonunda bitti dediğim yerde tekrar başlamam lazım ama o motivasyon olmuyor. Ben şuna yordum zamanını vadeleştirdiğin zaman isteklerin doğrultusunda bir şeyler yapamıyorsun. Yarın şunu yapmalıyım sonra bu şu diye kafa hep onlarla meşgul oluyor. Eskiden zaman problemi yokken her şey daha kolaydı. Beyin hemen gerçekleştiriyordu. O zaman aralığını özlüyorsun oyna tuşuna basmak aslında işin bahanesi... bence tabi.. Daha disiplinli olmak lazım belki sende o zaman keyif alırsın..

Top Bottom