Arama sonuçları: *

1. E

İnventus neden yavaş ?

Bir şey demedim ki zaten. Ayrıca inventus belki bir hafta 200sistem siparişi alır incehesap itopya falan 100alir bu siteye değil de sistemin fp oranına göre değişir
  2. E

İnventus neden yavaş ?

Bu kitap değil ki adamlar hemen kargoya versinler. Adamlar önce montajını yapicaklar sonra Windows kurucaklar driverlari kurucaklar bios guncelliyicekler bir suru iş var ve bundan belki de 100den fazla olduğunu düşün gayet normal 3gün hatta hızlı bile
  3. E

Bilgisayarımı Satarken Kaparo İstemeli miyim?

Bizim ülkede konu dönüp dolaşır aynı yere gelir hocam. O konu illaki oraya gelecek 😁😁
  4. E

Bilgisayarımı Satarken Kaparo İstemeli miyim?

Alâkasi yok alicak olan kaporayi alır 22bin liralık sisteme 500lira kapora verir alınca da kalan 21500 lirayı verir burda haksız kazanç göremiyorum ben sen gorebiliyo musun? Ayrıca adam istediği fiyata satar haksız kazanç olmaz bu adam isterse aynı sistemi 30bine koyar eğer birisi ben alicam...
  5. E

Sahibinden param güvende ile alışveriş yapılır mı?

Ben 2gamepad aldım ve 14gun sonra satıcının hesabına aktarıldı para
  6. E

Sahibinden param güvende ile alışveriş yapılır mı?

İade süresi 14gun ben de param güvende ile gamepad aldım 14gun iade süresi var
  7. E

Yardım Kasa Kargolama Hakkında Yardım

Ekran kartını çıkar kutusunda gönder soğutucuyu da çıkar adam bı zahmet video izlesin öğrensin
  8. E

15 YAŞ taksit yapacak kart varmı

18yas altında kredi kartı vermezler ayrıca vercek olsalar bile sana 5-6bin lira limitli kart vericeklerini düşünme yani. Yüksek limitli kart için hem 18yasindan büyük olman lazım hem de calişiyo olman veya borçlarını düzenli ödemen lazım ki limitin yükseltsin ama önündeki 3yil boyunca böyle...
  9. E

RX 6600 vs RX 6700??

Rx 6700daha iyi tabii ki
  10. E

Satış sitelerinde dopingler yalan mı ?

İşte yazması gereken fiyat 20bin lira pazarlıkla 19500e falan verebilir adam 22bini goruyo sonra bakiyo sıfıri da aynı para hiç mesaj yazmiyo bile
  11. E

Sizinle tartismiyicagim inatla kendi ürününüzün çok daha fazla edicegini savunuyosunuz sonra diyosunuz ki niye mesaj gelmiyo ilana çünkü adam onun yerine hazır sistem alır aynı fiyata gelir neden sizden alsın? Fiyatı düşürmenix lazım
  12. E

Dedim ya 2k monitörler 5-6bin seviyesinde diye etti sana 20-21bin üstüne de klavye mouse alırsın bin liraya ayrıca senin attığında m2ssd yok bunda var
  13. E

https://www.incehesap.com/daemon-oyuncu-bilgisayari-fiyati-58355/?hsu=323800,323803,323923,323809,324097,324499 Dün bu sistem 15100liraydi
  14. E

İlanım çok düşük fiyatta diyosun ama dusukfiyatta değil ilanın 6700xt sistemler 15.500e satiliyo şuan 2k monitörler de 5-6k arası bulunabiliyo yani sıfır alsa zaten aynı parayı odiyicek adam niye senden alsın
  15. E

6700xt+5600+b450+Acer VG272UP 2K 144HZ monitörlü sistemin 0ını toplam 20bine aldim o sistemi 22ye satman çok zor
  16. E

UNCHARTED UCUZ STEAM KEY

Unchartedi etailden 275e alicaktim ama 300lira olmuş 300den daha uyguna Steam Key veren yer var mı sanki forumda birisi söylemişti de unuttum adını
  17. E

TOSLA PARA TRANSFERİ

TOSLA hesabıma başka bir tosla hesabından para transferi yapabilir miyim
  18. E

Aras Kargo Rezaletlerinden Bir Adet Daha :D

Hiç biri artık kimlik sorgulamiyo hele ki eğer siteyse alıcı direkt güvenliğe bırakıp gidiyolar veya kapının önüne bırakıyorlar
  19. E

Yardım Bu urunler sahtemi???

Ptt satmiyo zaten Trendyoldaki gibi normal dükkanlar satiyo yani çok büyük ihtimalle sahte
  20. E

Razer Kulaklik Aldim, Farkli Model Geldi̇

Tahminimce adamın elinde o modeli gönderdiğine dair fotoğraf ve fatura varsa sorun olabilir degistirmeseydin önce seni ararlardı farkına varınca sonra hukuki süreci başlatırlar di diye düşünüyorum
Top Bottom