Neler Yeni

Satış sitelerinde dopingler yalan mı ?

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan
Fiyat yüksek ondan olabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ney

Ne alakası var
hocam tam olarak neresi yüksek. Hepsi akakçeden en ucuz seçenekler ile toplarsanız 30 bin TL yapıyor. Sistem daha 2 aylık :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,350
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Yazılan bilgilerin bazıları çok abartı çünkü. RTX 3070'den bile bazı senaryolarda güçsüz karta 3070 Ti'dan güçlü yazmışsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Celil Emre Danişmant
Sattığınız sistem sadece elden alınabilir bir sistem. Oturduğunuz yerdeki insanların ihtiyacı doğrultusunda almak isteyen çıkacaktır. Bu nedenle kimse yazmamış olabilir.

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,350
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
evet bu konuda biraz abarttım sanırım.
Bunun haricinde dengesiz kalan parçalar da var, bunlar da ilgiyi düşürmüştür. Mesela o anakart çok emanet olmuş orada.

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan
Epic Games ve Steam hesabını direkt hediye alabiliyor muyuz?😁😁

Hocam ürün satışa konali daha 4 gün olmuş az sabredin.Kendimden örnek vereceğim:
Ben de bu civarlarda sistem bakıyorum ve sistemi gördüğümde çok uygun olduğunu anladım.Ancak alma kararını şak diye veremem.Olmaz yani böyle bir şey.Yakin zamanda alıcı bulur umarım
maalesef dostum :)

Bunun haricinde dengesiz kalan parçalar da var, bunlar da ilgiyi düşürmüştür. Mesela o anakart çok emanet olmuş orada.
sistem Donanım Arşivi SouthPaws'ın ilk hali. Sadece + samsung SSD ve işlemci soğutucu :)

Amd sistem almayın diye bundan diyoruz bu arada 3070 ti olsa şimdiye satılmıştı hiç sanmıyorum 2 kartın denk oldugunu
AMD sistemler ne yazık ki 3-4 yıl önce yaşadıkları sorunların ceremesini çekiyor. Halk arasında dönen hiç bir şehir efsanesini kendi sistemimde yaşamadım. Performansından da gayet memnunum açıkçası.

Farway

80+ Silver
Hocam başta ilanın başındaki o "Pazarlıksız" kısmını kaldırman iyi olur. 1k aşşağı verebilirsin ya da 500 lira ama adam sırf bunun için yazmayabilir.Parçalar arasındaki denge de sorun bir tık ama eldeki ürün bu.
Yan parçalar da gayet güzel ürünler.

Şimdi ben körfezde oturuyorum sistemi satmana yardımcı olacağım eğer soran olursa yönlendireceğim sana merak etme,iyi satışlar.

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan
Hocam başta ilanın başındaki o "Pazarlıksız" kısmını kaldırman iyi olur. 1k aşşağı verebilirsin ya da 500 lira ama adam sırf bunun için yazmayabilir.Parçalar arasındaki denge de sorun bir tık ama eldeki ürün bu.
Yan parçalar da gayet güzel ürünler.

Şimdi ben körfezde oturuyorum sistemi satmana yardımcı olacağım eğer soran olursa yönlendireceğim sana merak etme,iyi satışlar.
Teşekkür ederim dostum . O ibareyi tavsiyene uyarak kaldıracağım.

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
gayet uygun sistem monitör ekipman her şey içinde
Geçen ay 11.5 a
Asus dual 6700xt
Msi gaming edge 550 wifi anakart
Gskill ripjaws 3200mhz8x2
R5 5500
Sharkoon zero 850 w psu
Msi forge 100r sistem aldım

Şişmdi ekran kartı fiyatları daha da düştü

Kimse monitör var diye o sisteme 20 lira vermez

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Merhaba arkadaşlar ,

Linkini paylaştığım bu ilana 5 gün kadar önce 90 TL ödeyerek doping aldım. Aynı ilan Letgo'da da var ve oradada öne çıkarma aldım. Ürünü Kasım ayına kadar satmak istediğim için 100-150 TL gibi rakamlara bakmadım. Fakat size bir soru soracağım. 200 kişinin incelediği 10'dan fazla kişinin favoriye eklediği bir ürüne tek bir kişinin bile mesaj atmaması mümkün mü ? Bana bu doping ve öne çıkartma olayı bot gibi geldi. Ürünü uygun fiyatla satmama rağmen tek bir kişi bile yazmadı. Favoriye ekleyen bir insan en azından pazarlık var mı diye bile sorar diye düşünüyorum.

Link paylaşmam yasak ise bilmiyorum kusuruma bakmayın.
6700xt+5600+b450+Acer VG272UP 2K 144HZ monitörlü sistemin 0ını toplam 20bine aldim o sistemi 22ye satman çok zor

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan
6700xt+5600+b450+Acer VG272UP 2K 144HZ monitörlü sistemin 0ını toplam 20bine aldim o sistemi 22ye satman çok zor
Dostum şu sistemi linkleriyle 20 bine toplar mısın çok merak ettim. Aynı sistemi 20 bine toplarsan sistemi sana bedavaya vereceğim.

Ben ilanım eleştirilsin diye burada paylaşım yapmadım. Konu başlığı açıkça bellidir. Fakat bizim milletimiz ne yazık ki yermeye , aşağılamaya çok açık. Bu sistem için 22 çok diyen arkadaşların satış sitelerinde 20k ya satılan pc'leri incelemesini tavsiye ederim. Sistem daha 2 aylık çiçek gibi sistem yapmayın gözünüzü seveyim. Bugün bir konsol almaya kalksanız 15k para vereceksiniz. 32" 2k monitörün sıfırı 7-8k'dan başlıyor. Gerçekten ben bizim milletimizi anlamakta güçlük çekiyorum.

Son düzenleme:

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Çağatay
Merhaba arkadaşlar ,

Linkini paylaştığım bu ilana 5 gün kadar önce 90 TL ödeyerek doping aldım. Aynı ilan Letgo'da da var ve oradada öne çıkarma aldım. Ürünü Kasım ayına kadar satmak istediğim için 100-150 TL gibi rakamlara bakmadım. Fakat size bir soru soracağım. 200 kişinin incelediği 10'dan fazla kişinin favoriye eklediği bir ürüne tek bir kişinin bile mesaj atmaması mümkün mü ? Bana bu doping ve öne çıkartma olayı bot gibi geldi. Ürünü uygun fiyatla satmama rağmen tek bir kişi bile yazmadı. Favoriye ekleyen bir insan en azından pazarlık var mı diye bile sorar diye düşünüyorum.

Link paylaşmam yasak ise bilmiyorum kusuruma bakmayın.
Sizin ilanınızın linkine tıkladım bir alıcı olarak ve kırmızı renkle yazmış olduğunuz "! SADECE MONİTÖRÜN SIFIRI 8.000 TL KAÇIRMAYIN !" yazısından sonra merak edip monitöre baktım. Linkteki ürün ile aynı model ve özellikte olduğunu gördüm ve size mesaj atmayı düşünmedim. Benim gibi düşünen insanlar da mutlaka oluyordur. https://www.trendyol.com/samsung/od...-p-154140011?boutiqueId=594867&merchantId=968

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Dostum şu sistemi linkleriyle 20 bine toplar mısın çok merak ettim. Aynı sistemi 20 bine toplarsan sistemi sana bedavaya vereceğim.

Ben ilanım eleştirilsin diye burada paylaşım yapmadım. Konu başlığı açıkça bellidir. Fakat bizim milletimiz ne yazık ki yermeye , aşağılamaya çok açık. Bu sistem için 22 çok diyen arkadaşların satış sitelerinde 20k ya satılan pc'leri incelemesini tavsiye ederim. Sistem daha 2 aylık çiçek gibi sistem yapmayın gözünüzü seveyim. Bugün bir konsol almaya kalksanız 15k para vereceksiniz. 32" 2k monitörün sıfırı 7-8k'dan başlıyor. Gerçekten ben bizim milletimizi anlamakta güçlük çekiyorum.
İlanım çok düşük fiyatta diyosun ama dusukfiyatta değil ilanın 6700xt sistemler 15.500e satiliyo şuan 2k monitörler de 5-6k arası bulunabiliyo yani sıfır alsa zaten aynı parayı odiyicek adam niye senden alsın

Top Bottom