Neler Yeni

Satış sitelerinde dopingler yalan mı ?

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan
Bana aynı özell
İlanım çok düşük fiyatta diyosun ama dusukfiyatta değil ilanın 6700xt sistemler 15.500e satiliyo şuan 2k monitörler de 5-6k arası bulunabiliyo yani sıfır alsa zaten aynı parayı odiyicek adam niye senden alsın
Bana aynı özellikler bitane 6700xt sistem atar mısın dostum ben bilmiyorumda çok bu işleri

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Tamam dostum . Üzerine monitör klavye mouse ssd ve soğutma ekler misin bakalım ne kadar olacak. Ben burada sizinle sattığım malın fiyatını tartışma gayesinde değilim. Konu nerelere geldi
Dedim ya 2k monitörler 5-6bin seviyesinde diye etti sana 20-21bin üstüne de klavye mouse alırsın bin liraya ayrıca senin attığında m2ssd yok bunda var

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Ürününü dolap'a yüklemeni tavsiye ederim 200tl komisyon alacaktır senden ama sen de ona göre fiyatını yükseltirsin veya havale ile satıp dolap üzerinden ürünü 20-25tl ye satıp en büyük kargo da 25tl karşı tarafa 50tl ye uygulama üzerinden satıp kargolayabilirsin.

ozan41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan
Ürününü dolap'a yüklemeni tavsiye ederim 200tl komisyon alacaktır senden ama sen de ona göre fiyatını yükseltirsin veya havale ile satıp dolap üzerinden ürünü 20-25tl ye satıp en büyük kargo da 25tl karşı tarafa 50tl ye uygulama üzerinden satıp kargolayabilirsin.
Oraya da koydum fakat oradanda bir dönüş alamadım henüz. Maalesef ürünü acil olarak satmam gerekiyor. Her yere koydum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps
yayın işini rafa kaldırmış belli ki :kekw:
5'ten devam edeceğim..

Dedim ya 2k monitörler 5-6bin seviyesinde diye etti sana 20-21bin üstüne de klavye mouse alırsın bin liraya ayrıca senin attığında m2ssd yok bunda var
Dostum ısrarla bir yanlışı savunuyorsun. Cevap yazmak istemiyorum ama bilgilendirmek istedim. Attığın ürünün içinde bulunan m2 ssd'nin okuma yazma oranına bir bak bakalım m2 görünümlü satamı.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Oraya da koydum fakat oradanda bir dönüş alamadım henüz. Maalesef ürünü acil olarak satmam gerekiyor. Her yere koydum.

Ps

5'ten devam edeceğim..

Dostum ısrarla bir yanlışı savunuyorsun. Cevap yazmak istemiyorum ama bilgilendirmek istedim. Attığın ürünün içinde bulunan m2 ssd'nin okuma yazma oranına bir bak bakalım m2 görünümlü satamı.
Sizinle tartismiyicagim inatla kendi ürününüzün çok daha fazla edicegini savunuyosunuz sonra diyosunuz ki niye mesaj gelmiyo ilana çünkü adam onun yerine hazır sistem alır aynı fiyata gelir neden sizden alsın? Fiyatı düşürmenix lazım

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Sizinle tartismiyicagim inatla kendi ürününüzün çok daha fazla edicegini savunuyosunuz sonra diyosunuz ki niye mesaj gelmiyo ilana çünkü adam onun yerine hazır sistem alır aynı fiyata gelir neden sizden alsın? Fiyatı düşürmenix lazım
adamın en fazla ineceği fiyat 20k olur dostum kamera klavye mouse monitör en kaba hesap 5-6kdan aşağı tutmayacak zaten bence gayet uygun

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
adamın en fazla ineceği fiyat 20k olur dostum kamera klavye mouse monitör en kaba hesap 5-6kdan aşağı tutmayacak zaten bence gayet uygun
İşte yazması gereken fiyat 20bin lira pazarlıkla 19500e falan verebilir adam 22bini goruyo sonra bakiyo sıfıri da aynı para hiç mesaj yazmiyo bile

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,535
Üyeler
157,397
Son üye
mertcgrmk
Top Bottom