Arama sonuçları: *

1. K

vatandan sistem alıp memnun olan varmı?

şuan gaming ve vatanın şikayetlerine baktım vatanın şikayeti kat kat fazla ama satış rakamlarıda kat kat fazladır 1708791686 ne zaman
  2. K

bakalım kaç numara hizmet varmış alıcam.Montajda yaptırmıycam sözde 2-3 gün içinde gelicekmiş
  3. K

thh bırak 20 günü bi 2-3 ayda o bekletir
  4. K

bak işte çok sıkıntı 20 gün az değilki.Şehir neresi
  5. K

vatan bana eskiden beri güven vermiyo knk nedense bakıcam hızlı gelmesi için montajlattırmıycam eeyw
  6. K

gamingden 0 sıkıntı monnitör aldım adamlar dediği kargo süresinde verdiler ve çok sağlam geldi 1708783614 gaminggen mi vatan mı?
  7. K

1-2 siteye baktım onlarda da ciddi problemler var ben şimdi nerden sistem alıcam
  8. K

36dk önce şikayet yazılmış 35k ya sistem almış 3 parçası arızaqlı çıkmış bende şimdi alsam benimde başıma gelir.Şikayetler eski veya aralıklı olsa tamam her markada olur diyeceğimde bu adamlar sorumsuz belli
  9. K

vatandan sistem alıcaktım.Şikayetvar sayfasına bi girdim girmez olaydım.Adamlar çok ilgisiz ürünlerinde hata çıkmış bazılarının haftalarca bekletmişler.Montajlı sistem 8-9 günde normal alırsanız 2-3 gün diyorlar fakat normal alsanız bile insanları aylarca kargoda bekletiyolarmış yorumlarınızı...
Top Bottom