Neler Yeni

vatandan sistem alıp memnun olan varmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
vatandan sistem alıcaktım.Şikayetvar sayfasına bi girdim girmez olaydım.Adamlar çok ilgisiz ürünlerinde hata çıkmış bazılarının haftalarca bekletmişler.Montajlı sistem 8-9 günde normal alırsanız 2-3 gün diyorlar fakat normal alsanız bile insanları aylarca kargoda bekletiyolarmış yorumlarınızı merak ediyorum

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Tuna
vatandan sistem alıcaktım.Şikayetvar sayfasına bi girdim girmez olaydım.Adamlar çok ilgisiz ürünlerinde hata çıkmış bazılarının haftalarca bekletmişler.Montajlı sistem 8-9 günde normal alırsanız 2-3 gün diyorlar fakat normal alsanız bile insanları aylarca kargoda bekletiyolarmış yorumlarınızı merak ediyorum
hocam sikayetvarda ne olmasini bekliyonuzki her firmada ayni sekilde

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,039
İsim
uwu
hocam çoğu aynı ama gençer ayrı bir seviye idi !

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sikayetvarda ne olmasini bekliyonuzki her firmada ayni sekilde
36dk önce şikayet yazılmış 35k ya sistem almış 3 parçası arızaqlı çıkmış bende şimdi alsam benimde başıma gelir.Şikayetler eski veya aralıklı olsa tamam her markada olur diyeceğimde bu adamlar sorumsuz belli

Ghosty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
yavuz gonzalez
Ben aldım vatandan 1.5 sene önce parçaları yükselte yükselte ddr5 hale geldi hiç de bi sıkıntı çıkmadı

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Tuna
36dk önce şikayet yazılmış 35k ya sistem almış 3 parçası arızaqlı çıkmış bende şimdi alsam benimde başıma gelir.Şikayetler eski veya aralıklı olsa tamam her markada olur diyeceğimde bu adamlar sorumsuz belli
sistem alabileceginiz butun sitelere bakabilirsiniz hepsinde daha kotu seyler var

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Çok iyi kazıklıyorlar, zamanında bilgili olduğumu sanarak parçaları liste yaparak gitmiştim yine de kazıkladı adamlar 😂

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emre Turan
vatandan 2 sistem aldım ilkinde zamanında 2016 da eve gittiğimde ekran kartı çalışmadı ekran gelmedi geri götürmüştüm aynı kartla direkt değiştirip vermişlerdi 2. sini de geçen pc hocasından aldım 12400f 4060 lı sistemi gayet iyi 0 sıkıntı sorun çıkarsa da çözerler teknoloji şanş işi başa gelebilir böyle arızalar normaldir çözülebilir şeyler vatanı severim bayağı o konuda alabilirsin ki taksitlendirmeyi de iyi yapıyorlar vadesiz olarak falan elbet sorun yaşayan olur her yerde olur şikayet var sitesi adı üstünde only sikayeti olanları göreceğin için çok içini karartmasın milyonlar oradan alıyor mantığıyla düşün

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Tuna
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
ben gaming genden aldim ordada cok kotu sikayetler var gozunu kapatip siparis vermen lazim
gamingden 0 sıkıntı monnitör aldım adamlar dediği kargo süresinde verdiler ve çok sağlam geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

vatandan 2 sistem aldım ilkinde zamanında 2016 da eve gittiğimde ekran kartı çalışmadı ekran gelmedi geri götürmüştüm aynı kartla direkt değiştirip vermişlerdi 2. sini de geçen pc hocasından aldım 12400f 4060 lı sistemi gayet iyi 0 sıkıntı sorun çıkarsa da çözerler teknoloji şanş işi başa gelebilir böyle arızalar normaldir çözülebilir şeyler vatanı severim bayağı o konuda alabilirsin ki taksitlendirmeyi de iyi yapıyorlar vadesiz olarak falan elbet sorun yaşayan olur her yerde olur şikayet var sitesi adı üstünde only sikayeti olanları göreceğin için çok içini karartmasın milyonlar oradan alıyor mantığıyla düşün
gaminggen mi vatan mı?

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emre Turan
gamingden 0 sıkıntı monnitör aldım adamlar dediği kargo süresinde verdiler ve çok sağlam geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

gaminggen mi vatan mı?
Gaminggenden de aldım sistem 2021 de onda da sorun yasamadim sans isi ya nerede uygun fiyatli sistem yakalarsam oradan aliyorum ben genelde tanindik siteler belli zaten sıkıntı yasama olayi sans biraz dedigim gibi ama yasarsan da cozerler ya dert etme öyle sıkıntı cikmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,229
Üyeler
147,509
Son üye
sec1
Top Bottom