Arama sonuçları: *

1. MertFM

1000-2000 Tl mont tavsiyesi

https://www.pullandbear.com/tr/hafif-sisme-mont-l07712504?cS=800&pelement=593534588 ben bir tık daha düz montlar seviyorum ama bunun ya bedenini al ya bir küçüğünü alcaksan biraz fazla bol
  2. MertFM

evet biraz büyük ürünler normale göre
  3. MertFM

pull and bear da bu bütçeye uygun güzel montlar var bakabilirsin
  4. MertFM

❌İndirim Bitti! Amazon kafayı yedi bazı Defacto ürünlerinde dehşet indirimler var...

bende fiyatlar böyle değil neye göre düşüyor
  5. MertFM

Hepsiburada Sipariş Onaylanmıyor

başka üründe bir dene belki ürün yoktur
  6. MertFM

Hawk fab alınır mı 4.499 TL?

https://www.hepsiburada.com/hawk-gaming-chair-fab-v6-oyuncu-koltugu-p-HBCV0000318E39?magaza=Hawk%20Gaming%20Chair bu var bende memnunum bu arada artık fiyata bakmak mantıklı değil askeri ücretk 8k iken 4k dı şimdi 11k askeri ücret fiyatı 5k yani aslında bir fark yok fiyatında giriş seviyesi bir...
  7. MertFM

Gençer Gaming mağduriyet ve saçmalıkları

yani bu tarz işler benim gibi müşterileri de uzaklaştırır çok çok ucuz olmadığı sürece muhtemelen alışveriş yapıp bu sıkıntıyı çekmem istemem geçmiş olsun
  8. MertFM

🔥İndirim Thor Çekici Mekanik Klavye Keycaps 99'TL

çıktı kalitesi pek iyi değil gibi geldi ama alıp denenebilir.
  9. MertFM

GALAX RTX 4060 Ti 8 GB MODELİ 14999 TL (Ön Sipariş)

dolarla alakası yok zaten bunlar gelirken dolar 10 du da gelince mi 20 oldu tamamen fırsatçılık
  10. MertFM

🔥İndirim Ayarlanabilir Notebook Stant Macbook Laptop Standı Alüminyum 53'TL

yorumlarda laptop tutmuyor vs demişler de ondan dedim kanca tarafı altta ki pek iyi değil gibi geldi ama 50 tl ye denenebilir
  11. MertFM

🔥İndirim Ayarlanabilir Notebook Stant Macbook Laptop Standı Alüminyum 53'TL

daha dün 130 TL ye aldım ama bu pek kaliteli gözükmedi
  12. MertFM

🔥İndirim Hepsiburada Seçili Kitaplar'da %50 İndirim (Sepette)

yine fiyatları 2kat arttırıp indirim yapmışlar Doğu Ekspresinde Cinayet - Agatha Christie alacaktım gerçek indirim olsa 1683736869 keşke şu yaptıklarından ceza falan yeseler
  13. MertFM

❌İndirim Bitti! Ziyoulang T60 (%60) Rainbow Siyah Mekanik Klavye - NAYS ile 328TL Güncel!

renkten alakasız kalitesiz olması normal dediğiniz klavye ile aralarında 4 kat kadar fiyat farkı var şanssızlık olmuş sizin ki biraz
  14. MertFM

❌İndirim Bitti! Ziyoulang T60 (%60) Rainbow Siyah Mekanik Klavye - NAYS ile 328TL Güncel!

hangisi için dediniz geri tepkisi yok gibi bir şeyi
  15. MertFM

tek sebebi o değil ya yön tuşları yok yazılımcı sayılırım o yüzden pek rahat edemem gibi geldi reddragon rgb red switch bekliyorum birazda ondan ettim birazda o kıllandırdı
  16. MertFM

1000 klavye alırsan 1 dolara geliyormuş galiba klavye öyle demiştşi arkadaş o yüzden iptal ettim ben siparişimi bi kılllandım 1 dolarlık klavye ye 300 de olsa verilmez diye
  17. MertFM

Hepsiburada Premium Üyelikte 25TL olan ücretsiz kargo için alt limiti kalktı

prime zamlanmışken güzel bir hamle gelmiş
  18. MertFM

AMAZON PRIME 39.00 TL OLDU

herkes 40 TL ye bedava diyor gördüğüm kadarıyla da sadece 1 ürün mü alıyoruz ? hepsiburada spotify youtube amazon prime netflix disney vs. bir çok ürün var digital bunların da fiyatı sürekli zamlandığı için hiçte ucuz bir şey olmuyor... Ben şahsen 2 3 tanesine para veriyorum ama yine de hoş değil.
  19. MertFM

CSGO bıçak çıkardım nasıl satmalıyım

dolandırılmamaya dikkat et elden verme 3 5 fazla kazanıcam diye en güvenlisi bynogame gibi yerlerde satmak
Top Bottom