Arama sonuçları: *

1. M

Sahibinden bu adam dolandırıcıdır dimi

Adamın ismi Avni ama sahibinden de kullanıcı adı farklı ve kullanıcı adin da dolandırıcı olduğu çok belli boşver yüz yüze görüşmeden büyük Mevla'ya sahip seyleri satmayın
  2. M

Öneri Pegasus Hangi koltuğu almalıyım

Büyük ihtimal a320 Neo uçağı gönderilir kanat değil de motor la aynı hizada yada motorun büyük ağız tarafıyla aynı hizada oturmak güzel manzara izlemenizi sağlar kanat da görür ama bir diğer manzarada kanatın flaps kismindan koltuk almakda kanat dahil manzara izlemenizi sağlar
  3. M

Öneri Gamegaraj'da hangi ödeme yöntemleri var?

Dostum âdres iletişim bilgisi kart bilgileri hepsini girdim ama taksit seçenekleri gözükmüyor gamegaraj canlı destek de dediklerini yapmamı istedi yapdim hepsini ama yinede gözükmüyor alt tarafdaki kutucuklarda diyor bırak alt tarafı sayfada bulunmuyor taksit seçenekleri
  4. M

Yani bende gözükmüyor belki öç lerde vardır ben telefondan sipariş vereceğim 1710434726 Ödeme kısmında 3 adet seçenek var ama kaç taksit,ne kadar falan göstermiyor
  5. M

Merhaba gamegarajdan bir sistem alacağım ama ödeme yöntemlerinde taksit göremedim gamegaraj da taksitli ödeme seçeneği var mı acaba?
Top Bottom