Arama sonuçları: *

1. K

Öneri Yüksek rpm kasa fan önerisi alabilir miyim?

Tam da bu fana bakıyordum hocam. Şimdi asıl sormak istediğim şey anakartım MSI PRO A620M-E modeli, 3pin 5v girişi yok 4pin 12v jrgb girişi var. Bu fanları alırsam nasıl bağlayacağım? Ek +1 fan daha alacağım birlikte bağlayabilir miyim? Fan işi biraz kafamı karıştıran bir konu.
  2. K

Hocam şimdi baktım pwm anakarta bağlanıp dönüş hızının ayarlanabildiği fanlarmış. Benim için ikisi de olur. Bütçem çok yüksek değil hocam en f/p hangisi olabilir diye bakıyorum. 1k kadar çıkabilirim tabii yeter mi bilmiyorum
  3. K

Selamlar. Kasamın üst ve alt bölmesi olmak üzere ikişerden 4 adet fan takacağım. Rgb veya rgb olup olmaması önemli değil sadece soğutmaya katkısı olmasını önemsiyorum. Rgb olursa molex olması ve kontrolcü şeklinde olması gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  4. K

Assasin Spirit'ten Peerless Assasin geçmek mantıklı mı?

Açıkçası bana da pek mantıklı gelmedi hocalarım. Sanırım bu sıcaklıkla alakalı biraz takıntılarım var, 7500F için 95'e kadar normal olduğunu söylüyor çoğu kişi ama yine çoğu kişide işlemcinin boşta 40-45 derecelerde olduğunu görünce insanda ister istemez bir panik yaratıyor :D Tabii hocam...
  5. K

Assasin Spirit'ten Peerless Assasin geçmek mantıklı mı?

İyi akşamlar. 7500F işlemcide AS120 kullanıyorum. Boşta 57-58 derece cs2'de 65-68 derece görüyor. Daha ağır bir oyunda henüz denemedim. Sizce geçmek mantıklı mı olur mantıksız mı?
Top Bottom