Neler Yeni

Öneri Yüksek rpm kasa fan önerisi alabilir miyim?

klavalier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Sertaç Yiğitoğlu
Selamlar. Kasamın üst ve alt bölmesi olmak üzere ikişerden 4 adet fan takacağım. Rgb veya rgb olup olmaması önemli değil sadece soğutmaya katkısı olmasını önemsiyorum. Rgb olursa molex olması ve kontrolcü şeklinde olması gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Volkan
Selamlar. Kasamın üst ve alt bölmesi olmak üzere ikişerden 4 adet fan takacağım. Rgb veya rgb olup olmaması önemli değil sadece soğutmaya katkısı olmasını önemsiyorum. Rgb olursa molex olması ve kontrolcü şeklinde olması gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
molex alırsan direkt psuya bağlanır pwm diyecektin sanırım ve bütçe nedir hocam

klavalier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Sertaç Yiğitoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
molex alırsan direkt psuya bağlanır pwm diyecektin sanırım ve bütçe nedir hocam
Hocam şimdi baktım pwm anakarta bağlanıp dönüş hızının ayarlanabildiği fanlarmış. Benim için ikisi de olur. Bütçem çok yüksek değil hocam en f/p hangisi olabilir diye bakıyorum. 1k kadar çıkabilirim tabii yeter mi bilmiyorum

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Volkan
Hocam şimdi baktım pwm anakarta bağlanıp dönüş hızının ayarlanabildiği fanlarmış. Benim için ikisi de olur. Bütçem çok yüksek değil hocam en f/p hangisi olabilir diye bakıyorum. 1k kadar çıkabilirim tabii yeter mi bilmiyorum

klavalier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Sertaç Yiğitoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam da bu fana bakıyordum hocam. Şimdi asıl sormak istediğim şey anakartım MSI PRO A620M-E modeli, 3pin 5v girişi yok 4pin 12v jrgb girişi var. Bu fanları alırsam nasıl bağlayacağım? Ek +1 fan daha alacağım birlikte bağlayabilir miyim? Fan işi biraz kafamı karıştıran bir konu.

Top Bottom