Arama sonuçları: *

1. A

Umutsuz aşk vakası??

Şuana kadar doğru düzgün aşık olmadım. Bir kere olmuştum o da 3 yıl olmuştur, daha neyin ne olduğunu bilmiyordum. Şimdi ise kendimi kontrol edemeyecek seviyede birisinden hoşlanıyorum. Yani açıkçası bu normal olsa da zar zor aşk yaşadığımdan onun da bozulması biraz moralimi bozuyor. Ben de...
  2. A

Umutsuz aşk vakası??

Biraz yolun başı. 10. Sınıf
  3. A

Umutsuz aşk vakası??

Evet her ne kadar tamamen emin olamasam da çok büyük ihtimal öyle bir şey yok :/
  4. A

Umutsuz aşk vakası??

Shreksophone abi açılmayı inanın gözüm hiç tutmuyo akradaşlarım diyiyor ya sen açılacaksın ya da biz gitcez söyleyecez. Onlar da biliyor açılması gereken birisi varsa o da benim ama, yerin dibine girip orada ölmeyi beklemek bana daha kolay geliyor
  5. A

Umutsuz aşk vakası??

Ya aslında o kadar değil de ucunda sevdiğim kişi olunca 2 kat utanıyorum
  6. A

Umutsuz aşk vakası??

Böyle bir konuyu böyle bir teknoloji forumuna açmak garip geliyor ama Türkiye'deki forumların en düzgünü burası olduğu için (Tüm sigmalar burada diye) buraya açmak istedim. Ben sınıfımdaki bir kızdan hoşlanıyorum. Birkaç yakın arkadaşım dışında pek fazla kimse bilmiyor. Ama bunlarla da bu...
  7. A

Güncelleme 2! Paradoks gibi garip bir aşk konusu

Neden ki 1637175023 Zaten şuanda açılacak kadar yürek yok bende
  8. A

Bırakmak istiyorum ama inanın garip bi duygu 1637013754 Düşünmek istemiyom ama hep hayal ediyorum istemsizce
  9. A

Ya ama işte olmuyo ya istemiyorum daha doğrusu arkadaş olarak görüyorum sadece
  10. A

Maske olmada denerdim
  11. A

Ya arkadaşlar boş boş duruyorum ama bu olayı düşünmeden duramıyorum harbi aşık olmuşum glb ciddi bi cevap versenize belki içim rahatlar ya :(
  12. A

Ya yakın arkım biraz o kafada ama şimdi "ya bu beni ark olarak görüyor" diyip morali bozulabilir ve onun da olmasını istemiyorum. Burada olayı garantiye almak için tek yapmam gereken kızla daha yakın olmam ama yani o kadar da konuşmuyoruz da yani nasıl onun çevresine girip onunla konuşabilirim...
  13. A

Kaan abiye burdan selam 1636137655 Ya kin olarak değil de ikisi samimiler bide yani o kadar fazla konuşmuşluğum yok kızla nasıl tekde açılsbilirm bilmiyorum gözünde öyle normal birisiyimdir
  14. A

Abi boşver haydar abiyi tecrübeliysen abi tavsiyesi ver
  15. A

Ya abi ama, ama, ama komik bu fkfkldldşsşs 1636137155 Ya yardım edin ya aşka onla inandım hastalık gibi şuan napam sizce
  16. A

Ya ama gidip kızlarsoruyor a mı yazıyım en alfalar burada 1636136607 Ya ark olarak görüyom ya 1636136630 Hem belki de aşık değildir öyle bir olay da var
  17. A

Ya ama bu hepsine taş çıkarır
  18. A

Güncelleme aşağıda. Ya şimdi benim Türk dizilerine taş çıkartacak bir hikayem var ve sizce ne yapmalıyım? Ben şimdi öyle aşırı derecede samimi olmadığım ama sınıfımdaki çoğu kızdan daha samimi olduğum bir kıza aşığım. Ve birde çok samimi olduğum bir kız arkadaşım var. Ve bu ikisi birbiri ile...
  19. A

Tembellikten nasıl kurtulurum?

Ama yatmak çok eğlenceli :( 1636134906 Oha hastalık mı olur o zaman hiç kalkmam mazeretim de var 1636134988 Ya ama harbi aşırı tembelim yüzümü yıkamayı bile unutuyom
Top Bottom