Neler Yeni

Güncelleme 2! Paradoks gibi garip bir aşk konusu

Asparagus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Nacar
Güncelleme aşağıda.
Ya şimdi benim Türk dizilerine taş çıkartacak bir hikayem var ve sizce ne yapmalıyım?
Ben şimdi öyle aşırı derecede samimi olmadığım ama sınıfımdaki çoğu kızdan daha samimi olduğum bir kıza aşığım. Ve birde çok samimi olduğum bir kız arkadaşım var. Ve bu ikisi birbiri ile samimi. Ve yakın arkadaşımın benden hoşlandığını düşünüyorum ve sevdiğim kıza açılır ve kabul ederse ve yakın arkadaşım bana aşık ise ikisinin birbiriyle uzaklaşmasından korkuyorum. Ya da kızın beni reddetmesini ve aynı sınıfta olup azıcık muhabbetimin de bozulmasından koruyorum bide red yersem diğer yakın arkadaşımla aram bozulur benden ümidi kesilir ve o yüzden de soğur diye korkuyorum. Ya Aşuki memnu gibi mevzu ve ne yapacağım bilmiyorum sizce ne yapayım?

Güncelleme: Yakın arkadaşım artık o kadar da takılmıyor grubuyla. Yine çoğu kişiden samimiler ama nadiren birlikte takılıyorlar.
Ve sevdiğim kızla da biraz daha samimileştim.
Birde yakın arkadaşım öyle onu sevmiyorum diye o kadar takacak birisi değil gibi. Tabii içinden veya eve gittiğinde be düşünür bilemem.
Bide sevdiğim kızın da bana boş olmadığını düşünmeye başladım. Tabi sadece düşünce. Zaten seven kişi karşısındakinin kendisini sevmesini istediği için herşeyden o sonucu çıkaracak bir yerdeyim.

Biliyorum bu tarz konuların alâkasız olduğunu burası ile ama ileriki sayfalarda yazdım, tüm alfa insanlar burada gidip de kızlar soruyora mı sorayım.
Neyse olay şu ki normal bir aşık kişi sevdiğini düşünürken ben bu paradoks gibi olayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Kerem Gencer
Samimi olduğun arkadaşınla sevgili olmaz mısın?

Asparagus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Nacar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Ya ama gidip kızlarsoruyor a mı yazıyım en alfalar burada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samimi olduğun arkadaşınla sevgili olmaz mısın?
Ya ark olarak görüyom ya

Ya ama gidip kızlarsoruyor a mı yazıyım en alfalar burada

Ya ark olarak görüyom ya
Hem belki de aşık değildir öyle bir olay da var

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
2 sinden birini ye tarafını seç - inci sözlük

İkisini de dene, tarafını seç.

Ulan aşk konularına mesaj yaza yaza yakın zaman sonra Haydar Dümen olacağım.

Aga git sevdiğine sevdiğini söyle, sonuçta sevmediğin, sadece arkadaş olarak gördüğün biri sana ne kini beslesin ki?

Bu arada bu senaryoyu Ay Yapım'a ver, 3 sezonluk dizi çıksın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,963
Üyeler
151,482
Son üye
salvie_05
Top Bottom