Neler Yeni

Umutsuz aşk vakası??

Asparagus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Nacar
Tek o yok dünyada.
Karşına daha birçok insan çıkacak seni sevende olacak.
Gelecek sene alan seçiminden dolayı yolları ayırırsınız.
Sen şimdilik utangaçlığını kırmaya bak.
O da bir insan ve bizden farkı yok bunu da unutma.
Şuana kadar doğru düzgün aşık olmadım. Bir kere olmuştum o da 3 yıl olmuştur, daha neyin ne olduğunu bilmiyordum. Şimdi ise kendimi kontrol edemeyecek seviyede birisinden hoşlanıyorum. Yani açıkçası bu normal olsa da zar zor aşk yaşadığımdan onun da bozulması biraz moralimi bozuyor. Ben de istemiyorum sevmek aslında. Hatta neden aşık olduğumu da bilmiyorum. Kalbimi dinliyorum diyilebilir. Ama artık olabildiğince bırakacağım bu işi. Umarım...

Tre-x

80+ Silver
Şuana kadar doğru düzgün aşık olmadım. Bir kere olmuştum o da 3 yıl olmuştur, daha neyin ne olduğunu bilmiyordum. Şimdi ise kendimi kontrol edemeyecek seviyede birisinden hoşlanıyorum. Yani açıkçası bu normal olsa da zar zor aşk yaşadığımdan onun da bozulması biraz moralimi bozuyor. Ben de istemiyorum sevmek aslında. Hatta neden aşık olduğumu da bilmiyorum. Kalbimi dinliyorum diyilebilir. Ama artık olabildiğince bırakacağım bu işi. Umarım...
Kardeşim gidip açılırsan ne olacak red yiyeceksin çünkü yazdığına göre kızla samimi değilsin çok muhabbetin yok bir anda gidip seni seviyorum deme sakın en başta kızla yakınlaş nasıl yakinlasacagim dersen boş gördüğünde selam ver nasıl olduğunu sor dersler hakkında konus hocalara salla biraz onun fikirlerini dinle futbol hakkında , müzik , dizi , film , kitaplar hakkında konus daha aklıma gelmeyen bir sürü konu var sanaldan yazmayı da ihmal etme iyi geceler tatlı rüyalar falan de 1 hafta böyle takıl sonra ilgiyi kes hayırlı olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,946
Üyeler
151,479
Son üye
Emrullah.
Top Bottom