Arama sonuçları: *

1. B

Bu site nedir necidir bilgisi olan varmı?

Teşekkürler açıklamalar için arkdaşlar
  2. B

Bu site nedir necidir bilgisi olan varmı?

https://shoptr.sweetshoppingathome.com/category?name=carraro%20321%20fiyat Yorumlara felan bakıyorum baya yorum yazan da var ürünlerde burası satış sitesi felan mı yoksa gösterim gibi bir sitemi ? Fiyatlar nedir böyle beleş tarzında :D
  3. B

teknolojik cihazların fiyat artışları

Bizde Benim sözüm ile seninki aynı kapıya çıkıyor zaten cahillere ironi yaptım. Onlar kral gibi yaşasın bu tiplerde elindekini avucundakini çocuğunun ekmek parasını onlara yedirsin onlarda biliyor bu toplumun nasıl olduğunu zaten.
  4. B

Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirdiniz?

Ak parti adamların yakında donunu alacak halen oy atan ne bilim neler var memleketi zaten o oy verenler yedi bitirdi bu memleket onlar yüzünden bu halde
  5. B

teknolojik cihazların fiyat artışları

Bizde böyle halk olursa daha çok sağılmaya mahkumuz. Herşeyi dış güçler yapıyor 😈
  6. B

Ateistler Neden Saygısız?

Bu tarz konuları neden açma ihtiyaci duyuyorsunuz insanlari birbiriyle kutuplaştırmak için mi bir ateisten o kadar rahatsız oluyorsan dinini öğrenir ve onun sorduğu tüm soruları cevaplarsin buraya gelip böyle konular açmak saçma olmuş toplum olarak bizler ne kadar masumuz değilmi müslümanlık tan...
Top Bottom