Neler Yeni

teknolojik cihazların fiyat artışları

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Bizde böyle halk olursa daha çok sağılmaya mahkumuz. Herşeyi dış güçler yapıyor 😈

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kripto paralara bile vergi getirecekler ne diyorsunuz abi
bunun imkansız olması gerek çünkü devletler bu işe karışamaz
artık almanya ve ingiltere düşünüyorum vatandaşlık alıp orada okuma hayatıma geçmek istiyorum
en kötü garson bile 2000 euro civarı maaş alıyo
ve gıda ürünlerinin ucuzluğu en kötü asgari maaşla bile araç alabiliyorlar vahim bi durumdayız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizde böyle halk olursa daha çok sağılmaya mahkumuz. Herşeyi dış güçler yapıyor 😈
dış güçler yapmıyor cahil kişiler böyle avutuyorlar kendilerini ülke rezalet dış güçler fenan değil kendi üretimin varsa adam kuru da arttırsa sana sökmez çünkü adamdan almıyon kendin yapıyon şakasını bile yapmayın dış güçleri

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
artık almanya ve ingiltere düşünüyorum vatandaşlık alıp orada okuma hayatıma geçmek istiyorum
ve gıda ürünlerinin ucuzluğu en kötü asgari maaşla bile araç alabiliyorlar vahim bi durumdayız

dış güçler yapmıyor cahil kişiler böyle avutuyorlar kendilerini ülke rezalet dış güçler fenan değil kendi üretimin varsa adam kuru da arttırsa sana sökmez çünkü adamdan almıyon kendin yapıyon şakasını bile yapmayın dış güçleri
Bizde

Benim sözüm ile seninki aynı kapıya çıkıyor zaten cahillere ironi yaptım. Onlar kral gibi yaşasın bu tiplerde elindekini avucundakini çocuğunun ekmek parasını onlara yedirsin onlarda biliyor bu toplumun nasıl olduğunu zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,408
Üyeler
154,739
Son üye
slicer
Top Bottom