Neler Yeni

Ateistler Neden Saygısız?

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Hocayı zora sokacak sorular sormaları iyi bir şey? Sorgulamadan inanmaya alışmışsınız. Engel 7.

Kur'an okumadın sanırım. Sadece tatlı ve güzel kısımlarını okudun ya da?

Kadir Mısıroğlu, Cübbeli Ahmet hocayı falan izle demediklerini bırakmıyorlar atatürkçü insanlar ve ateistlere.
Tatlı su müslümanları. Engel 9.
yahu kardeşim Müslümanım diye neden onları izliyim ? 22 yıldır Atatürkçüyüm. Böyle büyüdüm böyle yaşadım ve böyle de devam edeceğim. Her Müslüman doğrudur mu dedim ? Neden başka yerlere çekiyorsun ? Müslüman'ım diye tarikatlara, şeyhlere inanıyor mu olacağım ? Sen nasıl bi sığ kafadasın ?

kakao

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Furkan Koçak
Bence ateistler olarak değerlendirmemlisin kişilik meselesi, çünkü benim de 4-5 ateist arkadaşım var gayet iyi geçiniyoruz kankam baya, geçen cuma namazına uyandırdıydı beni :D

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Bu tarz konuları neden açma ihtiyaci duyuyorsunuz insanlari birbiriyle kutuplaştırmak için mi bir ateisten o kadar rahatsız oluyorsan dinini öğrenir ve onun sorduğu tüm soruları cevaplarsin buraya gelip böyle konular açmak saçma olmuş toplum olarak bizler ne kadar masumuz değilmi müslümanlık tan bahsederiz ama RABBIMIN isteklerinin hiçbirini yerine getirmeyiz sonra çıkar başka dinlerden yada farklı görüşlerden rahatsızlık duyduğumuzu dile getiririz.

Mehmet Anıl

80+ Silver

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, sistem tavsiyesi
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck
gördüğüm her ateist dinle Allah'la dalga geçiyor , Müslimanları geri Kafalı Yobaz Olarak görüyor. gerçekten saçmalık ya. 1 kere bile saygı duyan laf etmiyen ateist görmedim.
inanmıyorsan saygı duy.(her ateiste böyle demiyorum ama her gördüğüm ateist böyleydi.)

soruyorum size (çoğu hepsi değil)Ateistler Neden Saygısız? neden düzgüce inanmadan yaşamak yerine habire bir laf atıp veya dalga geçiyorlar?
bide korkkunca allah diye bağırırlar ya

Mehmet Anıl

80+ Silver
Havalı olmak için ateist olan yok, olmayan kişilere sallamayı bırakın artık.
k
Hocayı zora sokacak sorular sormaları iyi bir şey? Sorgulamadan inanmaya alışmışsınız. Engel 7.

Kur'an okumadın sanırım. Sadece tatlı ve güzel kısımlarını okudun ya da?

Kadir Mısıroğlu, Cübbeli Ahmet hocayı falan izle demediklerini bırakmıyorlar atatürkçü insanlar ve ateistlere.
Tatlı su müslümanları. Engel 9.
atatürk dinsiz oldugu için bizim ***** hocalar tabi ezer bizde akılli hoca aramak hata zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Havalı olmak için ateist olan yok, olmayan kişilere sallamayı bırakın artık.
var kankam var vallaha var

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Burada Müslümanım diye yazan arkadaşlar, Müslümanlığın gereğini yaparak her görüşe saygı duyun lütfen.
Din veya ırk insanı üstün kılan bir şey değil, bunun farkına varın.
Boşu boşuna tartışıyorsunuz, isteyen araştırarak istediği düşünceye sahip olabilir, İslam dini buna saygı duymayı emreder.

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
boş konu

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Yazık ya. Her inanca saygım var diyip ateistlere küfür etmek. Diyecek bir şey bulamıyorum sadece acıyorum sana.
kendine acımalısın çünkü o zekan ateistliğin bir inanç olmadığını anlayamıyor

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081