Arama sonuçları: *

1. Quispa

Kartım hiçbir şekilde okumuyor.

Dostlar selam, KYK Kartımı pos cihazına temassız okutmaya çalışıyorum, kartınızı alın diyor.Alt taraftan takıp okutmaya çalışıyorum banka mı kredi mi diye daha sormadan manyetiği okutunuz diyip çipi okumuyor. Kredi bölümünden borcum var fakat son ödemesi henüz geçmedi.Banka kartı kısmında da hep...
  2. Quispa

Üni Sınavına Hazırlanan Kardeşlerim

Okulda kaynak olarak Eğitim Vadisinin AYT Matematik kaynaklarını kullanıyoruz.Fakat bana zor bir yayınmış gibi geliyor.Aranızda Eğitim Vadisi AYT çözen var mı varsa zorluk derecesi gerçekten zor mu?
  3. Quispa

20lik Diş

aporanax mı ne yuttum ondan o biraz dindirdi ama 2 3 saat sonra geri başlıyor
  4. Quispa

20lik Diş

eyvallah kankam sövcem sövemiyorum da yasak 1593818524 viski içtim bugün etkilemedi pek
  5. Quispa

20lik Diş

beyler allah kahretsin 20 lik dişim çıkıyor galiba 2-3 gündür deli gibi ağrıyor ne yapsam geçer bu ağrı konuşuncada ağrıyor
  6. Quispa

10.Sınıfın Yazından İtibaren Çalışsam Yks De Sonucum Nasıl Olur Sizce

Çalışırsan ekmek kazanırsın,şuan 12 ye geçtim, 10.sınıftan beri ayt tyt konularını düzenli olarak bitiriyorum :D bu seneki sınavı evde kendim çözdüm derece bile yapabilirim TM bölümünde :D
  7. Quispa

arkadaşlar liseye yuzdelik dilimi ile girilirmi

önemli olan yüzdelik dilimdir tutuyorsa girebilirsin. 1593619517 yanlış bilgilendirmeyelim.
  8. Quispa

Cyberpunk 2077

İçimden bir his oyun kötü olacak diyor.
  9. Quispa

Kız Arkadaş Yapma Taktikleri

dostum kendin gibi olman cidden yeterli ve aradığın kıstasa göre değişir ben ciddi ilişki kolay kolay yapmam ve kızlara da ona göre yaklaşıyorum sen de kendi bakış açına göre yakınlaşmalısın.
  10. Quispa

İngilizce geliştirmek

Telefonda dil geliştirmek için günlük uygulamalar var her gün 10 dakikanı ayırsan 1 ayda farkı çok rahat hissedersin, ben 2 3 ay kullandım ingilizcem baya ilerlerdi.1 2 hafta çalışsan uygulamalardan anlarsın.
  11. Quispa

Twitter Hastagh ile attığım mesaj görünmüyor

örnek olarak "#yks" yazıyorum fakat" #yks" hashtag'ine girdiğim zaman mesaj düşmüyor oraya.
  12. Quispa

montaj programı onerebilirmsiniz?(Telefon için

Telefonda montaj yapmak seni çok zorlar.Bilgisayarda giriş seviyesi olarak camtasia kullanabilirsin.
Top Bottom