Neler Yeni

20lik Diş

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
beyler allah kahretsin 20 lik dişim çıkıyor galiba 2-3 gündür deli gibi ağrıyor ne yapsam geçer bu ağrı konuşuncada ağrıyor

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
beyler allah kahretsin 20 lik dişim çıkıyor galiba 2-3 gündür deli gibi ağrıyor ne yapsam geçer bu ağrı konuşuncada ağrıyor
Valla benim aşırı ağrılı geçmemişti fakat arka taraflarımla yemek yerken ağrıyordu.Ben hafif atlattım çok şükür geçmiş olsun diş ağrısını kolay kolay dindiremezsin valla kolay gelsin

ErcüCeran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Ercüment Ceran
Dişçiye git :D Rakı içerlermiş geçsin diye zamanında :D Şaka maka sen yarın dişçiye git ilaç al diş ağrısı bir şeye benzemez.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Yapabileceğin tek şey
Rahatlatmak adına tuzlu su ile gargara yapmak ve dayanılmazsa ağrı kesici kullanman

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla benim aşırı ağrılı geçmemişti fakat arka taraflarımla yemek yerken ağrıyordu.Ben hafif atlattım çok şükür geçmiş olsun diş ağrısını kolay kolay dindiremezsin valla kolay gelsin
eyvallah kankam sövcem sövemiyorum da yasak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dişçiye git :D Rakı içerlermiş geçsin diye zamanında :D Şaka maka sen yarın dişçiye git ilaç al diş ağrısı bir şeye benzemez.
viski içtim bugün etkilemedi pek

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ErcüCeran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Ercüment Ceran
eyvallah kankam sövcem sövemiyorum da yasak
Mesaj otomatik birleştirildi:

viski içtim bugün etkilemedi pek

Viski değil rakı lazım ama yutmayacaksın sek al ağzına dişlerinde beklet :D Töbee ne anlatıyorum sen bir diş hekimine git kardeşim sana güzel bir ilaç versin buradaki herkesten daha yardımcı olur sana eminim ki

Top Bottom