Arama sonuçları: *

1. U

İlişkiyi sanaldan yürütmeye çalışan kızdan olur mu?

Seni allah ateşlerden almış hocam bu konudan gördüğün cevaplarla 😂
  2. U

odamı nasıl serinletirim

Klima dışı bir çözüm yok aga olsa herkes yapar
  3. U

DOLANDIRILDIM VE OLANLAR OLDU

pta konsol dediğiniz ne bilmiyorum ama anladığım kadarıyla yüksek bir meblağa değil. Bu dediğiniz aksiyonlu işler de öyle 3-5 kuruşa yapılacak uğraşılacak işler değiller. Adam dediğiniz gibi dolandırıcıysa sizin numaranızı da başkalarına veriyor olabilir bana burdan ulaşın diye. Ne olursa olsun...
  4. U

Ailemizib icindeki durum normalmi

Normal hocam günümüz şartlarında bir şey sahip olmayı bırakın ev geçindirmek dahi çok zor. Sosyal hayattan kastınız ne tam anlamadım ama Bu arkadaşın da dediği gibi istediğiniz, hayal ettiğiniz, yukarıda gördüğünüz hiçbir şeye hayat boyu yetişmek mümkün değil. Her şey para ve para olmadan...
  5. U

İş yerinde müdürüme yanlış bir cümle kurdum ne yapmalıyım

Hocam biraz anksiyetik bir soru olmuş. Bu tür şeyleri günlük hayatınızda çok düşünüp kuruntu ediyorsanız bir psikatrla görüşmenizi tavsiye ederim
  6. U

Oyunlardan artık eğleniyor musunuz?

Hocam bi ara bana da geldi bu hissiyat şimdi yeniden pc aldım hala aşırı keyif alıyorum. Oyunların genel olarak şaşırtabilirliği düştü. Bence klavye mouse ile yapılabilirlikte limitine geldi artık her oyun türü oynanış olarak. O yüzden grafik yarışı başladı. Hikaye anlamında da hangi oyunun...
  7. U

Gitarla Çalıp Söylenecek Şarkı Önerisi

Hocam her çeşit çalıp söyleyebilirim siz söyleyin sevmezsem ben çalmam zaten :D
  8. U

Gitarla Çalıp Söylenecek Şarkı Önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaş ortamında gitar çalarken söylenecek şarkı önerisi yaparsanız sevinirim sürekli aynı şeyler dönüyor artık sıkıldık.
  9. U

arkadaşlar ben gey miyim ?

:kekw: Niye yapamıyorumun cevabı foruma bu başlıkla konu açmanda saklı bence:kekw:
  10. U

Üni Tercihi Kararsizim Yardim Lazim

Kardeşim 1m den okuyacağın bir üniversiteden senin hayatından 4 yıl kaybettirmesi ve ailene getireceği maddi yük dışında bir şey göremezsin. Ortalık üniversite mezunuyum diye gezen iş beğenmeyip 1-2 sene direnip sonunda asgari ücretle (hasbel kader okuduğu bölümden bulabilirse oda) çalışan genç...
Top Bottom