Arama sonuçları: *

1. cr4ck

Babam ayrımcılık yapıyor

Genelde bu tarz şeyler küçük kardeşe yapılmaz mı zaten? Büyük çocuk, küçük kardeş doğana kadar kraldır. Küçük kardeş gelince bütün dikkati üstüne toplar, genelde onun istediği şeyler ön plana çıkmaya başlar. İstisnalar vardır tabii ki ama gözlemlerime dayanarak sürecin genellikle bu şekilde...
  2. cr4ck

doom eternal için şarkı önerisi

Doom için gördüğüm en garip müzik seçimi olabilir :D
  3. cr4ck

Yüzmeyi nasıl öğrenebilirim ?

Denizde insanlara sorabilirsin yardımcı olurlar. En azından birkaç taktik gösterirler, kendini onları uygulayarak geliştirebilirsin.
  4. cr4ck

Steam Aile paylaşımı

Devamında belirttim zaten. İlk cümleyi aceleyle yazdım pek açıklayıcı olmamış.
  5. cr4ck

Steam Aile paylaşımı

Orası öyle belirtmeyi unutmuşum. Aynı oyunu aynı anda oynayamıyorsun, farklı oyunlar oynanıyor.
  6. cr4ck

Steam Aile paylaşımı

Aile paylaşımı yapılan oyunlarda aynı anda oyuna giremiyorsunuz.
  7. cr4ck

Büyüdüğünüzü ne zaman anladınız?

Başınız sağ olsun.
  8. cr4ck

Büyüdüğünüzü ne zaman anladınız?

Ben başlıyorum, zamanında SAMP'ta (San Andreas Multiplayer) birlikte delilercesine uçak sürdüğüm arkadaşım pilotluk okuyup gerçek bir uçak kullandığını gördüğümde gerçekten büyüdüğümü hissettim.
  9. cr4ck

Çok pasif ve çekingen biriyim ne yapmalıyım?

Bir zamanlar ben de senin gibiydim. Çekindiğin, korktuğun şeylerin üstüne gitmen lazım başka türlü yenemiyorsun bu durumu. Kendin ol, saygılı ve rahat ol.
  10. cr4ck

Tebeşir tozu içsem sıkıntı olur mu?

Bu daha çok ölmek için gibi
  11. cr4ck

Üsttekinin profil fotoğrafıyla dalga geçin!

sigaraya 5 lira zam geldi içme parana yazık
  12. cr4ck

Konu kapandı

Zaten son zamanlarda herkes birbirini öldürüyor, o yüzden böyle şeylere hiç gerek yok. Can meselesi biraz abartı olabilir ama ömür boyu sahip olacağın bir yara bile alabilirsin kavga yüzünden.
  13. cr4ck

Valorant'ta bir anda kötüleşme

Boyutla alakalı olduğu çok sanmam. Televizyon oyun özellikli değilse yüksek ihtimalle gecikme vardır.
  14. cr4ck

Okulda Yaşadığınız En Saçma Olay Nedir?

Müdür yardımcısı arama yaparken arkadaşın üstünden iddiaa kağıdı çıkmıştı. Hoca kağıda bakıp yatmışsın dedi o.O2
  15. cr4ck

Monitörü erkenden almak vs 1TB SSD almak?

Pardon ya dalgınlığıma gelmiş, direkt orda yazanı görünce monitör sandım :D . Zamanında monitör alana kadar tv ile oyun oynamışlığım oldu. Hiç yoktan iyidir sanırım.
  16. cr4ck

SSD alman daha iyi gibime geliyor, çünkü güncel oyun boyutları inanılmaz arttı. İmzanda yazan 15,6 inch monitörü kullanamaz mısın?
  17. cr4ck

Bu soru bence hangi oyunları oynayacağına bağlı, 500 gb olsa şimdilik idare edebilirdin ama 240 gb çok az bence.
  18. cr4ck

Oculus Quest 3 Beklenir mi

Quest 3 hakkında çok bir bilgim yok ama Quest 2'yi zamanında almak istediğim için uzun süre araştırmıştım. Öncelikler belirteyim Quest 2'nin şarjı çok fazla gitmiyor, kafa bandı rahat değil ve oyunları pahalı diye biliyorum. İyi bir bilgisayarın varsa kablolu ya da kablosuz bağlayıp steam...
  19. cr4ck

Askerliğim kendi kendine 6 yıl ertelendi

Benimde o kadardı diye hatırlıyorum bakmam lazım.
  20. cr4ck

Askerliğim kendi kendine 6 yıl ertelendi

Normal diye biliyorum bende de bu şekilde oldu, otomatik olarak erteleniyor.
Top Bottom