Neler Yeni

Okulda Yaşadığınız En Saçma Olay Nedir?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,566
İsim
MehmedVII

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,501
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Ben 10.sınıftayken derste hiç konuşmadığım için disipline gitmiştim
sasaa.jpg

okula japon balığı götürdüm diye tutanak yemiştim balığa el koymuşlardı

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,566
İsim
MehmedVII
9. Sınıfta çantamdan küçük taş çıktı diye disipline gidiyordum
Bazı hocalar cidden kafadan kırık. Bizim felsefeci adam yaz kış bere, gözlük, maske, mont giyiyor. Araba almış sadece eve gelene kadar kullanıp bırakmış. Titizlik hastalığı var iyi yaşamış bu yaşa kadar. Bir de tüm sınıfın felsefe ort 50 olacak şekilde değişik sayılarla yapıyor namıssız

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metin
Bazı hocalar cidden kafadan kırık. Bizim felsefeci adam yaz kış bere, gözlük, maske, mont giyiyor. Araba almış sadece eve gelene kadar kullanıp bırakmış. Titizlik hastalığı var iyi yaşamış bu yaşa kadar. Bir de tüm sınıfın felsefe ort 50 olacak şekilde değişik sayılarla yapıyor namıssız
Vallaha ya bazı hocalar değişik ne yapacaksın bu taşı birinin kafasına mi atlicaksin diyor ben taş olduğunu bilmiyorum çantamda

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Hahaha

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
91 aldığım edebiyat sınavında (Sınıftaki en yüksek not) başka bir çocuk 50 aldı. Hoca dilekçe verip 100 aldırdı çocuğa.
Rahmetli olan edebiyat hocası vardı ben mezun olduktan sonra. -Allah rahmet eylesin - Derste iken işim var dedi çıktı. Belli bir süre sonra geri geldi. Oğlanın biri velisini çağırmış benim 35 verdiğim kağıda 55 filan vermişler dedi. ( Ortalama ile geçirmişler herhalde ) dersine girdiğim herkesin notunu aynı şekilde bende yükselttim dedi. Haksızlığa karşıydı.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Müdür yardımcısı arama yaparken arkadaşın üstünden iddiaa kağıdı çıkmıştı. Hoca kağıda bakıp yatmışsın dedi o.O2

• Hahaha

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Okula lacivert renk kumaş pantolon yerine lacivert renk keten pantolon ile geldim diye içeriye almamışlardı. Sıra arkadaşımda 1-2 haftadır keten ile gelirdi. Ben ilk kez giymiştim. Kontrol bana denk geldi.

• Üzgün

Critaes

80+ Bronze
Lisedeyken basket takımındaydık bulunduğumuz ilçede de 1. okulduk iyiydik. Sonra il turnuvalarına yükseldik felan müdüre diyoruz hocam su parası felan verin o kadar yükselmişiz turnuva olarak diye. Müdürde çıkarttı 100TL, o zamanlar 100tl değerliydi. Bizde 100tl yi çatır çutur yedik okula dönünce müdür fiş ve para üstü istemişti (sadece su alalım diye vermiş parayı) kendi cebimden vermiştim sonra ae.

• Beğen

Bura.K

80+ Silver
Sınıf prizine tel toka sokmuştuk, okulun sigortası gitti. Sigorta depoda ve kilitli olduğundan ve anahtarı elinde bulunduran müdür yardımcımız o gün izinli bulunduğundan dolayı tüm okul ders işleyememişti. O zamanlar pek yazi yazmadık, Akıllı tahtalar yeni gelmişti onun keyfini sürüyorduk tabi bizim yüzümüzden tüm okul yazı yazmak zorunda kaldı. Isın kötü tarafı bu da degil, seminer yapılıyordu ve sigorta gittiğinden Polisler semineri yapamamışlardı yarıda bırakmışlardı. Okul baya karışmıştı. Daha da kötüsü bu olay sabah 7-8, kış ayı hava daha aydınlanmamış iken gerçekleşti okul kapkaranlık oldu. Telefon fenerleriyle idare ettiler. Esrarengizdi.

Zechion

80+ Silver
Okula lacivert renk kumaş pantolon yerine lacivert renk keten pantolon ile geldim diye içeriye almamışlardı. Sıra arkadaşımda 1-2 haftadır keten ile gelirdi. Ben ilk kez giymiştim. Kontrol bana denk geldi.
Aynı renk olduğu sürece sıkıntı çıkması çok saçma.

• Beğen
Top Bottom