Neler Yeni

Okulda Yaşadığınız En Saçma Olay Nedir?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Sınıfta yangın çıkardığım için hoca kızmıştı
Akıllı tahtada ful hd şey açtığım için disipline gitmiştim
Hocaya hiç ders anlattırmıyorum hiç susmuyorum diye her hafta velimi çağırıyorlardı

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII
Sınıfta yangın çıkardığım için hoca kızmıştı
Akıllı tahtada ful hd şey açtığım için disipline gitmiştim
Hocaya hiç ders anlattırmıyorum hiç susmuyorum diye her hafta velimi çağırıyorlardı
Ortaokulda mercek vardı bende güneş ışığıyla sigara gibi yakıp satıyordum

José Mourinho

80+ Silver
Şimdi bizim okul tuvalettlerinin kapıları kırık. Çivili dolap gibi nokta nokta deliklervar kırık dediğim o. Bi vatandaş biri işini görürken o deliklerden bakmış. Arkadaşta fark edince üstüne 💀 Gerisini anlatmayım gece gece midenizi bulandırıp uykunuzu mahfetmek istemem. .Sonra çocuğu hastaneye götürdüler çünkü gözü sismisti. Çocuk geldi gözüne sanat eseri yapan çocuğu dövdü yerden yere savurdu disiplinden ceza aldı 1 haftalık uzaklaştırma cezası.

• Beğen

Yasin Çınar

80+ Bronze
ortaokuldayken alaturka tuvaleti tıkamıştık aslında ben seyirciydim arkadaşlar yaparken ben izleyip gülüyordum vs. (ben dahil 3 kişiydik) olay şöyle tuvalette b*k vardı birde ucu musluğa bağlı hortum vardı hortumu aldık b*kun üzerine tutmaya başladık sonra tuvalet tıkandı tıkanıklık açılsın diye daha fazla su döktük kahverengi gölet oluştu sonrasında daha da fazla döktük artık taşmaya başladı kaçtık sonrasında tüm gün okul bizi konuştu kim yaptı bunu vs. diye.

• Hahaha

NightWish2434

80+ Silver
Ben 10.sınıftayken derste hiç konuşmadığım için disipline gitmiştim
Bana ait olmayan akıllı saatin ALARMI çaldı diye ben disipline gittim ve telefonuma da el koyuldu

• Üzgün
Top Bottom