Arama sonuçları: *

1. A

1.35m a kadar araba

Accord da gayet iyi , haklısınız mesela bütçeyi esnetmeye ikna etsek pederi Accord aldırırım kesinlikle
  2. A

1.35m a kadar araba

60-65k dolu Insignia almak varken veya allure 508 içimizden geçmiyor çünki
  3. A

1.35m a kadar araba

Yok ne yazıkki bakın isterseniz 1.45 den başlıyor
  4. A

1.35m a kadar araba

Süperb 20k tramerli boş paketi 80k da var almanın hiçbir mantığı yok 1.3 lerin skodası 2022 premium 30-40k km de octaviadır
  5. A

1.35m a kadar araba

Corolla zaten sıkıntısız araba, ama aynı zamandada düz araba, Insignia düşünüyoruz piyasası bı kaç sıkıntısı dışında fp olarak en iyi seçenek gibi duruyor
  6. A

1.35m a kadar araba

Tiguan alipta tüp takarsam satamam üstüne şuanda c suva biniyor bi d alalım artık diyor
  7. A

1.35m a kadar araba

Tanıdık şanzımancı var, yoksa DSG baya sıkıntılı farkındayız kendim için konuşuyorum
  8. A

1.35m a kadar araba

Kötü araba değil ama C segmenti + sı kolay satılır ama kolay satılır istiyorsam o paraya Passat bakarım yerinizde olsam ama ben çok dert eden biri değilim kolay satilmasını, yoksa flame x pack ile takas ediyorduk geçen haziran 1724971199 Eski Leon Fr Leon sahibiydik 3 sene öncesine kadar hiç...
  9. A

1.35m a kadar araba

Dizel dışı düşünmüyoruz Civic parasına alacaksak rifter alıp para biriktirip ds9 mu alsak 1-2 seneye oda iyi soru
  10. A

1.35m a kadar araba

Corolla alacağımıza bütçenin bir kısmını yine yatırıma dönüştüreceksek zf9 Civic bakıyoruz, Corolla karakter anlamında sevemedik yoksa bayiyle takasa görecektik geçen sene seçimlerden sonra
  11. A

1.35m a kadar araba

Corolla düşünmüyoruz bu paralara ama Kuga fena gözükmüyor açıkçası ama km 60 civarı Max düşünüyoruz
  12. A

1.35m a kadar araba

İnsigniaya ne dersiniz 1.5 d yürümesede agr koltuklar fln elegance ve ultimatesi çok güzel görünüyor b8.5 boş passata göre
  13. A

1.35m a kadar araba

Pedere araba bakıyoruz yatırımlarını bozmak istemiyor bütçe Max bu kadar tercihen dizel 2019 üstü D segment boş veya orta paket, 65 bini geçmeyen veya C suv mesela Grandland yeni kasa fln düşünüyoruz siz ne dersiniz önerilerinizi bekliyorum
  14. A

Mercedes A180 mi Golf mü?

Bu aracın avantajı hız sabitleme çarpışma önleme yarı deri yada full deri koltuklar uzun far full led iyi farlar zart zurt iconlarda standart donanım koltuk ısıtma fln opsiyon 2015 modellerin dahil birtek manuelini alırsınız benim arkadaşın pederde vardı ordan biliyordum yoksa çok bilşnen bir...
  15. A

O zaman octavia bakın golf a180 falanın bagaj küçük
  16. A

Hocam 1.6 tdi bakıyorsa dsg liyse senin pedere biner haberin olsun Aslında piyasasını çok dert etmiyorsanız biraz çirkince ama kadjar bu paralara çok donanımlı
  17. A

Donanımlı golf 1.5 tsi aldırırsan senin içinde çok keyifli olur 1724273628 Hocam 2015-2016 suv qasqai kadjar fln da güzel olur 900 bandına aslında bide manuel 1.5 dci dizel manuel alırsanız sorunsuz olur, azda yakar
  18. A

508 prime mı Insignia edition mı

Katılıyorum çok hızlı araçlar değiller, ama zaten amacımız farklı temmuz gibi 1.5 bandına bakıyorduk premium fln şimdi amaç az yaksın bı tık konforlu olsun
  19. A

508 prime mı Insignia edition mı

İkisininde 1.5 tercih edeceğim amacım olabildiğince az yakması 508 in donanımı insignianın ise iç hacmi daha iyi siz ne dersiniz
  20. A

Sizce 1milyon 500 bandında kadar hangi araba alınabilir

Hocam senin dedenin megan tahmini 20 yaşında 200 k kilometre üzerinde bir arabadır zaten arabadan arabaya LPG nin etkileri değişir motoru daha hızlı yermi yüzde 20 daha hızlı yer ama max 3,4 yıl 90 binde bir araba alıp 150 bine kadar kullanacağım için motorda sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum...
Top Bottom