Neler Yeni

1.35m a kadar araba

Aynı bütçede flame yada passion corolla düşünüyoruz.
Kötü araba değil ama C segmenti + sı kolay satılır ama kolay satılır istiyorsam o paraya Passat bakarım yerinizde olsam ama ben çok dert eden biri değilim kolay satilmasını, yoksa flame x pack ile takas ediyorduk geçen haziran
Mesaj otomatik birleştirildi:

cupra modellerıne bakılabılır
Eski Leon Fr Leon sahibiydik 3 sene öncesine kadar hiç kimse bana 1.350 ye şekilli Leon aldıramaz , formentor ayrı

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Barış Okçu
Kötü araba değil ama C segmenti + sı kolay satılır ama kolay satılır istiyorsam o paraya Passat bakarım yerinizde olsam ama ben çok dert eden biri değilim kolay satilmasını, yoksa flame x pack ile takas ediyorduk geçen haziran

Eski Leon Fr Leon sahibiydik 3 sene öncesine kadar hiç kimse bana 1.350 ye şekilli Leon aldıramaz , formentor ayrı
passatın motoru da güzel ama çoğu şeyi pahalı ve masraflı. Tercih etmezdim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,807
İsim
uwu
Pedere araba bakıyoruz yatırımlarını bozmak istemiyor bütçe Max bu kadar tercihen dizel 2019 üstü D segment boş veya orta paket, 65 bini geçmeyen veya C suv mesela Grandland yeni kasa fln düşünüyoruz siz ne dersiniz önerilerinizi bekliyorum
1.5 tsi temiz 2019 düşük km tiguan bulunabilir bide ona tüp taktır 180 Tl civarı yakar 100km de

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...zel-renk-mat-gri-uygun-fiyat-1193996294/detay bahsettigimiz modelle aynımı acaba bırı seat bırı marka olan cupra

Mert_007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert_007
Discord
Mert_Aga_007#2490
Pedere araba bakıyoruz yatırımlarını bozmak istemiyor bütçe Max bu kadar tercihen dizel 2019 üstü D segment boş veya orta paket, 65 bini geçmeyen veya C suv mesela Grandland yeni kasa fln düşünüyoruz siz ne dersiniz önerilerinizi bekliyorum
Superb olabilir

İsterse bedava yapsın bir otomotiv mühendisi olarak sıkıntıları olan arabayla uğraşılması bile sıkınıtlı ve adamı darlayacak bir durum.
Corolla zaten sıkıntısız araba, ama aynı zamandada düz araba, Insignia düşünüyoruz piyasası bı kaç sıkıntısı dışında fp olarak en iyi seçenek gibi duruyor

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Barış Okçu
Corolla zaten sıkıntısız araba, ama aynı zamandada düz araba, Insignia düşünüyoruz piyasası bı kaç sıkıntısı dışında fp olarak en iyi seçenek gibi duruyor
corolla c segmenti d almak çok daha mantıklı tabi

hibrit önermiyorum

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Barış Okçu
Süperb 20k tramerli boş paketi 80k da var almanın hiçbir mantığı yok 1.3 lerin skodası 2022 premium 30-40k km de octaviadır
hocam hiç bir arabayı boş paket almayın ya. Kötü i20 nin bile elite ve elite plus paketleri dolu dolu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,837
Üyeler
153,946
Son üye
edipa.
Top Bottom