Neler Yeni

Sizce 1milyon 500 bandında kadar hangi araba alınabilir

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Super B öneririm, gerisi yalan. Şaka bir yana kendisi çok beğendiğim bir araçtır. Şu anda Octavia kullanıyorum ve Skoda'dan memnunum. 1-2 sene içerisinde imkanım el verirse yükseltmeyi düşünüyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Lpg kuru yakıt olduğu için pistonlar, segman, gömlek vs. çabuk aşınır ve motor çabuk elden çıkar örneğin benzin ile 10 yıl kullanırsın lpg ile 5 yıl hem benzinin tepkime süresi diğer yakıtlara göre daha iyi ve performanslı tabii alacak kişinin kendi tercihidir
Hocam fabrika çıkışlı lpg destekli alırsa olmazda ekstradan takması sakat benim dedenin emektan megane 1 2 kez motor kitledi lpg yüzünden

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Aslında geçen ay gözü karartıp bi Porsche macan alsaydım tek ayda üzerine 1 milyon koydu şuan rahat bi g20 alır köşeyede 500 k atardım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Super B öneririm, gerisi yalan. Şaka bir yana kendisi çok beğendiğim bir araçtır. Şu anda Octavia kullanıyorum ve Skoda'dan memnunum. 1-2 sene içerisinde imkanım el verirse yükseltmeyi düşünüyorum.
Hocam piyasası yok bide bu araç 1.5 ay önce sıfırı 950 bindi hazır ikinci el üzerine çok koymayıp sıfır uçmuşken amaç temiz bir premium ikinci el

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,236
İsim
Oğuz
Yeni SUV Chery al keyfine bak güzel araba.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Hocam fabrika çıkışlı lpg destekli alırsa olmazda ekstradan takması sakat benim dedenin emektan megane 1 2 kez motor kitledi lpg yüzünden
Hocam senin dedenin megan tahmini 20 yaşında 200 k kilometre üzerinde bir arabadır zaten arabadan arabaya LPG nin etkileri değişir motoru daha hızlı yermi yüzde 20 daha hızlı yer ama max 3,4 yıl 90 binde bir araba alıp 150 bine kadar kullanacağım için motorda sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni SUV Chery al keyfine bak güzel araba.
Hocam hem çok yakıyor hem piyasası yok Chery bir hybridle girseydi düşünürdüm ama şuanlık aklımda yok

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam senin dedenin megan tahmini 20 yaşında 200 k kilometre üzerinde bir arabadır zaten arabadan arabaya LPG nin etkileri değişir motoru daha hızlı yermi yüzde 20 daha hızlı yer ama max 3,4 yıl 90 binde bir araba alıp 150 bine kadar kullanacağım için motorda sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum

Hocam hem çok yakıyor hem piyasası yok Chery bir hybridle girseydi düşünürdüm ama şuanlık aklımda yok
hocam o 160 binde taktırdı lpgyi 2009 dan beri onda araba 250k şuanda motor kitlediğinde birinde 215k diğerindede 230k gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam (tabi horda kullandı onunda etkisi var)

Son düzenleme:

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,658
İsim
Yavuz
şehir içi 13 lt yakıyor araba :D
LPG taktiririm demiş ondan dedim bende düşünüyorum LPG 😆

Hocam çok sevdiğim bir söz var ilk sahibi BMW ye biner sonrakilerde BMW sahibine biner o yüzden BMW çok düşünmüyorum olursada 2018 model F30 318 i yada 320 d olabilir

Evet ztn yorumlardada yazıldığı gibi ben bu alacağım arabayı Max 4,5 sene kullanıp sonra ya bir düşük segment sıfır araba yada yine bundan daha genç bir d sınıfı qlıcağ8m

Hocam Chery kısa vadede iyi satış yapsada türkiyede hiçbir zaman piyaysasının iyi olacağını düşünmüyorum bu yüzden listemde değil onun dışında civic de c segmenti bir tık özellikli corollaya 550 k fark vermek istemediğim için tercih etmeyeceğim bir model Civic almak yerine Toyota Corolla alıp tüm opsiyonları açarım boş paket Civic parasına gelir

Hocam pasaatı yakıt tüketiminden çok düşünmüyorum ama bir tane 1.6 TDI neden olmasın

Hocam 520 ye binmek için binmem eğer Max 1.5 yerine 2 gibi bir bütçem olsaydı zaten G20 yada temiz F10 Lara yönelirdim

C segmenti bir arabaya o para vermem ama 2018 model bir c200,180 neden olmasın

C segmenti bir arabaya o para vermem ama 2018 model bir c200,180 neden olmasın

Ds inde türkiyede çok piyasası yok

Bahçeli bir evim olmadığı için şuanki arabam kadjarla Ayn yakıyor gereksiz

Hocam A4 e ne dersiniz 2.0 TDI hem 190 beygir hem çok kaçıyor hemde az yakıyor
Bence iş yapacak fiyatı ve özellikleri nedeniyle. En azından SUV almanız satmanizda yardımcı olur.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,440
İsim
Hakanbey
Lpg kuru yakıt olduğu için pistonlar, segman, gömlek vs. çabuk aşınır ve motor çabuk elden çıkar örneğin benzin ile 10 yıl kullanırsın lpg ile 5 yıl hem benzinin tepkime süresi diğer yakıtlara göre daha iyi ve performanslı tabii alacak kişinin kendi tercihidir
LPG için geliştirilmiş motor yağları var bu söylediklerini gideriyor ilk arabam efsane kasa corollaydi 97 model ilk sahibiyiz sıfır aldım LPG tepkimesi ni benzinle aynı serviyeye getirmek için lpg beyni ve enjektörü özenle seçtik benzinden daha iyi tepkimesi oldu ve yaklaşık 16 yıl LPG'li kullandık sadece LPG tank değişti birde rutin bakimlari yapıldı 350 bin km yaptık o şekilde sattık sağolsun alan adamda hakkını vermiş geçenlerde gördüm araç 600 bin olmuş hala taş gibi

Top Bottom