Arama sonuçları: *

1. Örümcek Adam

125 CC Vitesli başlangıç motorsiklet önerisi

mondial drift alacağına rks 125s'e bak.
  2. Örümcek Adam

Yardım yeni başlayan biri için rs200 vs ns200

hocam motosikletten pek anlamıyorum, ikinci el alırken dolandırlma ihtimalim yüksek. bir de 3 taksit alabildiğim için 150 bintlyi ödeyebilirim.
  3. Örümcek Adam

Yardım yeni başlayan biri için rs200 vs ns200

merhaba, ilk vitesli motosikletim olacak. bu iki model arasında gidip geliyorum,sebebi de rs200 yakışıklılığı ns200'ün rahatlığı. ikisi grenaj ve oturma pozisyonu dışında hemen hemen aynı fakat ns200'ün koruma takozu ile gelmesi ( isimi koruma takozu mu tam emin değilim, düşürmeye karşı yandaki...
  4. Örümcek Adam

125-250cc büyük ebatlı başlangıç motoru önerisi

bende yeni başlayacak biriyim. sanırım ns200 ug alacağım. yeni başlayan biri naked ile başlaması daha isabetli olur. büyük grenajlı motorlar başlangıç için uygun değil bence.rs 200 tavsiye etmem. teknoloji olarak bir şey yok.yıl olmuş 2024 hala vites göstergesi olmaması yeni başlayacak birini...
  5. Örümcek Adam

başlangıç için superlight 125 cc nasıl ?

hocam o işlerden ben anlamıyorum
  6. Örümcek Adam

başlangıç için superlight 125 cc nasıl ?

2000-3000 km yaptıktan sonra 90-100 görüyor diyenler var. açıkçası 125cc olmasına rağmen çok hantal bir motor.
  7. Örümcek Adam

Bajaj Pulsar rs 200 2024 model destek

son durum nedir? 2023 mü geldi?
  8. Örümcek Adam

Yardım taro gp2 kullanan var mı?

gp2 daha hızlı ve şık gözüküyor,arkada abs olmaması eksi ama idare eder.srk 125r da vites atarken sıkıntı oluyormuş diye duydum.gp2 de şuan kötü yorum görmedim duymadım.
  9. Örümcek Adam

Yardım taro gp2 kullanan var mı?

bu motoru almayı düşünüyorum,b sınıfı ehliyetle kullanabileceğim maks bu var.ilk motorum olacak,başlangıç için uygun mudur?
  10. Örümcek Adam

60 bin tl'yi geçmeyecek chopper motor tavsiyesi?

kuba superlight 125 düşünüyorum. @MuratTheFounderOfGariban motor hakkında düşüncelerin hala aynı mı?kalitesiz mi?
  11. Örümcek Adam

Öneri motosiklet çalınma durumu

merhaba,motosiklet almayı düşünüyorum fakat bir kaç sorum var.gün içi bir yerlere motosikleti park ettiğimde gözüm arkada kalır mı sürekli bağlamak zorunda mıyım? motosiklet kullanıyorsanız siz ne yapıyorsunuz?çok fazla hırsızlık durumu ile karşılaştınız mı?
Top Bottom