Arama sonuçları: *

1. B

İnceleme E-YOOSO Z686 Klavye İnceleme

Geçmiş olsun, sonraya alırsınız. Sıcak fırsatlar kısmını takibe alın güzel indirim olunca paylaşıyorlar genelde.
  2. B

İnceleme E-YOOSO Z686 Klavye İnceleme

Konu sahibi arkadaşım, yanında gelen switchler huano mu? kutudaki yedeklere bakıp söyleyebilirmisin sana zahmet. Şeffaf plastik kısımda yazar. Rgb olan için vardı.
  3. B

İnceleme GameBooster 280HZ 1MS IPS Monitör İncelemesi

Hocalarım benim bir sorum daha var. Bilenleriniz varsa cevap verirse sevinirim. Ben bu gb2428ff modelinin arka kasasının resmini google lens ile aratınca başka başka hiç duyulmamış markaların modelleri çıkıyor ve üzerlerinde bulunan kasa bu model ile aynı. Biraz kafam karıştı açıkçası. Bana bu...
  4. B

Rehber Monitör Panel Arşivi

teşekkür ederim hocam sizi de uğraştırdım kusura bakmayın. factory menü açmayı yazdığınız mesajı alıntılarsanız çok mutlu olurum kendim bulamadım. inceleme konusunda yokmuş bu konuda varmış şimdi gördüm alıntıya gerek yok @Adriatique
  5. B

anladım hocam peki bu factory menü açma işlemini tarif edebilirmisiniz öğrenmem açısından. ayrıca bu factory menüsünde yazan bilginin yanlış olma ihtimali var mı peki? sonuçta bu adamlar bilinmedik bir marka en basitinden monitörün plastik arka kasasını bile kendileri üretmiyorlar içindeki...
  6. B

İnceleme GameBooster 280HZ 1MS IPS Monitör İncelemesi

merhabalar hocam monitörün panelini nasıl öğrendiniz kaynağı ile açıklarsanız çok mutlu olurum. aynısını almayı düşünüyorum ama biraz ince eleyip sık dokuyan birisiyim kullanıcı görüşlerine de pek önem vermem sonuçta çok kötü ürünlerden de memnun kalan çok fazla insan var daha çok teknik...
  7. B

teşekkür ederim hocam konuya baktım az önce ama konu sahibi arkadaş bu bilgiyi nereden edindiğin kaynağını vermemiş konu içerisinde. benim istediğim söküm videosu tarzı bir şeydi monitörün içinde o paneli kendi gözümle görmedikten sonra pek inandırıcı gelmedi maalesef. kendisinin forumdaki...
  8. B

merhabalar hocam bir şey kafama takıldı umarım merakımı gideririsiniz gb2428ff modelini almayı düşünüyorum ve 2-3 gündür araştırıyorum siz bu arşivi yaparken monitörün içinde kullanılan paneli nasıl öğrendiniz? bana bu panelin gerçekten bu monitörün içinde bulunduğuna dair bir kaynak...
Top Bottom