Arama sonuçları: *

1. B

Youtuberlar ve Ekran kartı Fiyatları

Teşekkürler üstad açıklaman için de aslında sorunum sanırım bu sistemin yanlış gitmesi ile alakalı herkes bir yol tutturmuş her şey kara borsa olmuş.
  2. B

Arkadaşım bazı şeyleri zor etmiyorum ama bende diyorumki mesela benim sistemim var sadece ekran kartı lazım ekran kartı almam lazım diyelim ama tüm mağaza fiyatları belli madem 5000 tl gelişi var o zaman neden 12000 tl yazıyor tamam elindeki diğer sistem bileşenleri eritmeye çalışıyorlar 5000...
  3. B

Anladım ama ben bunu 3090 3060 sistemlerdede gördüm e ticaret piyasa fiyatlarına bakıyorum örnek ekran kartı 12000tl ama sisteme bakıyorum toplanan 13000tl o zaman diğer bileşenleri beleşemi veriyorlar Örnek ...
  4. B

Bu sadece gtx 1650 için değil ki ama 3070 -3090 lardada öyle yani mağazalarmı fırsatçılık yapıyor buradaki fiyatlara bakarsak
  5. B

Arkadaşlar bu youtuberler bilgisayar toplayıp satışı çıkardıklarında ekran kartı fiyatları nasıl bu kadar düşüyor. Sistemi toplamışlar içindeki ekran kartı örnek veriyorum 3500 tl ama tek almak isteyince nasıl geri o 3500 tl lik ekran kartı 7000 tl oluyor. Şimdi sistemle sattıkları ekran...
  6. B

gaming.gen.tr rezilliği

Sorunum çözülmüştür paramı aldım donanım arşivinede teşekkürler bu konuda yardımı dokunanlar ve destek çıkanlarada teşekkürler.
  7. B

gaming.gen.tr rezilliği

Eevet zaten suç olduğu için almadım ama mahkeme muhtemel ister ses kayıtlarını mahkmeye verecekler zaten iade kabul edildi paranı yarım saate yatırıyoruz hepsi var zaten konuşmlarda ama 3 haftadır para yok şimdide geri göndeeceklermiş monitörü 1623856095 Teşekkürler hakem heyeti evrak felan...
  8. B

gaming.gen.tr rezilliği

İyide ben sıkıştırmadım adamları aradığımda durumumu izah ettim mağdur durumdayım monitör ihtiyacım var diye onlarda paranı bugün yarım ssate yatırırız dediler ee yatmayınca tekrar aramak suçmu hatta benden iban istediler ama ibanı aldıktan sonra yine yatırmadılar ibandan 5 gün geçmesine rağmen...
  9. B

gaming.gen.tr rezilliği

Önce hakem heyetine götüreceğim yarın konuyu ben o parayı kazanmak için 10 gün çalışıyorum hatalrını kabul etmıyorlar monitörün hatalı olduğunun videosunu felan aldım hepsini iyikide almışım
  10. B

gaming.gen.tr rezilliği

Merhaba youtube'de pchocasının önerisi olan hp x24c aldım ve monitörde sorun vardı teknik servis ile görüşüp kargomu yaptım tekrar gönderdim. 3 hafta gibi bir süre geçti müşteri temsilcileri ile görüşmeme rağmen paramı alamıyorum iadeyi kabul ettiler onay verdiler ama paramı yatırmıyorlar...
Top Bottom