Neler Yeni

gaming.gen.tr rezilliği

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Merhaba youtube'de pchocasının önerisi olan hp x24c aldım ve monitörde sorun vardı teknik servis ile görüşüp kargomu yaptım tekrar gönderdim. 3 hafta gibi bir süre geçti müşteri temsilcileri ile görüşmeme rağmen paramı alamıyorum iadeyi kabul ettiler onay verdiler ama paramı yatırmıyorlar sürekli bugün yada yarın hesabınız'da olur diyerek oyalıyorlar beni. Bugün tekrar aradım bugünde bana verdikleri cevap firmaları büyük bir firmaymış 1.500 tl onlar için büyük rakam değilmiş ve monitördeki sorunu kabul etmiyorlar. Ben 3 haftadır telefon ile arıyorum bana iade kabul oldu deniyor başka biri geliyor telefona teknik servise sorayım diyor teknik servise soruyor oda diyorki efendim monitörde sorun yokmuş geri yolluyacağız evet sizin için 1.500 tl büyük rakam olmayabilir ama bir asgari ücretli için çok büyük rakam benim hakkım haram olsun ve tüketici hakem heyetine götüreceğim konuyu bakalım artık sonuç olur.Burada suç kimde bendemi pchocasındamı gaming.gen.tr demi. pchocasına güvenmekle hatamı yaptık ? gaming.gen.tr ye güvenmekle hatamı yaptık anlamış değilim. Tek sözüm o parayı alsamda sizden hakkım haram olsun.

Flexery

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Oğuz
Merhaba youtube'de pchocasının önerisi olan hp x24c aldım ve monitörde sorun vardı teknik servis ile görüşüp kargomu yaptım tekrar gönderdim. 3 hafta gibi bir süre geçti müşteri temsilcileri ile görüşmeme rağmen paramı alamıyorum iadeyi kabul ettiler onay verdiler ama paramı yatırmıyorlar sürekli bugün yada yarın hesabınız'da olur diyerek oyalıyorlar beni. Bugün tekrar aradım bugünde bana verdikleri cevap firmaları büyük bir firmaymış 1.500 TL onlar için büyük rakam değilmiş ve monitördeki sorunu kabul etmiyorlar. Ben 3 haftadır telefon ile arıyorum bana iade kabul oldu deniyor başka biri geliyor telefona teknik servise sorayım diyor teknik servise soruyor oda diyorki efendim monitörde sorun yokmuş geri yolluyacağız evet sizin için 1.500 TL büyük rakam olmayabilir ama bir asgari ücretli için çok büyük rakam benim hakkım haram olsun ve tüketici hakem heyetine götüreceğim konuyu bakalım artık sonuç olur.Burada suç kimde bendemi pchocasındamı gaming.gen.tr demi. pchocasına güvenmekle hatamı yaptık ? gaming.gen.tr ye güvenmekle hatamı yaptık anlamış değilim. Tek sözüm o parayı alsamda sizden hakkım haram olsun.
ver mahkemeye görsün tersten 1500ü

Keptın

80+ Silver
Geçmiş olsun.Monitördeki sorun neydi

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
geçmiş olsun. alırsın parayı inşallah.

01adanalı

80+ Silver
Geçmiş olsun .

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Merhaba youtube'de pchocasının önerisi olan hp x24c aldım ve monitörde sorun vardı teknik servis ile görüşüp kargomu yaptım tekrar gönderdim. 3 hafta gibi bir süre geçti müşteri temsilcileri ile görüşmeme rağmen paramı alamıyorum iadeyi kabul ettiler onay verdiler ama paramı yatırmıyorlar sürekli bugün yada yarın hesabınız'da olur diyerek oyalıyorlar beni. Bugün tekrar aradım bugünde bana verdikleri cevap firmaları büyük bir firmaymış 1.500 TL onlar için büyük rakam değilmiş ve monitördeki sorunu kabul etmiyorlar. Ben 3 haftadır telefon ile arıyorum bana iade kabul oldu deniyor başka biri geliyor telefona teknik servise sorayım diyor teknik servise soruyor oda diyorki efendim monitörde sorun yokmuş geri yolluyacağız evet sizin için 1.500 TL büyük rakam olmayabilir ama bir asgari ücretli için çok büyük rakam benim hakkım haram olsun ve tüketici hakem heyetine götüreceğim konuyu bakalım artık sonuç olur.Burada suç kimde bendemi pchocasındamı gaming.gen.tr demi. pchocasına güvenmekle hatamı yaptık ? gaming.gen.tr ye güvenmekle hatamı yaptık anlamış değilim. Tek sözüm o parayı alsamda sizden hakkım haram olsun.
Kimsede suc yok sen cok acele etmişsin iade kabul edildikten sonra 2 hafta beklemelisin ust uste adamlari sikıştırırsan son gune birakirlar isimi

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Gaming gen tr son günlerde bir saçma davranmaya başladı. Ben bugünlerde oradan alışveriş yapmayı önermiyorum. Son 3 günde açılan 5. Konu

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Önce hakem heyetine götüreceğim yarın konuyu ben o parayı kazanmak için 10 gün çalışıyorum hatalrını kabul etmıyorlar monitörün hatalı olduğunun videosunu felan aldım hepsini iyikide almışım
İadeyi kabul etmisler 14 gun beklemek zorundasin isleri yokusa sürmüşsün gibi geldi

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Kimsede suc yok sen cok acele etmişsin iade kabul edildikten sonra 2 hafta beklemelisin ust uste adamlari sikıştırırsan son gune birakirlar isimi
Ne alakası var ya? Hakkını savunmak suç mu?

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
umarım çözüme kavuşur paranın büyüğünde de küçüğünde de sonuçta bir emek var

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Gaming gen ile ilgili son zamanlarda böyle konular daha çok arttı,size söylediği lafa ben bile uyuz oldum.Onlar için o kadar az bir ücret ise yatırmak ne kadar zor olabilir ki?

Top Bottom