Arama sonuçları: *

1. leclerc16

GİGABYTE G24-F2 SİYAH ÖLÜ PİXEL

Hocam göndermeden önce müşteri temsilcisine sorduğumda bana bir kağıda monitördeki sorunu ve ne istediğinizi yazıp kutuya bırakın demişlerdi. Aynen öyle yaptım. O yüzden aradılar sadece beni. Kağıdı kutunun üzerinde bulamadık dediler ben de içine koyduğumu belirttim. Benim de monitör cuma günü...
  2. leclerc16

GİGABYTE G24-F2 SİYAH ÖLÜ PİXEL

Şans işi biraz hocam. Bende de 2 tane ölü piksel mevcuttu. Aynı şekil indirimden almıştım. Değişimle uğraşmayıp direkt olarak iade ettim bir sıkıntı çıkarmadılar 2 gün içerisinde para iadesi oldu zaten.
  3. leclerc16

🔥 PC Hocası Yeni Sistem 6499TL 🔥

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-10100f-gtx-1650-ventus-h510m-a-pro-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html?utm_source=pchocasi&utm_medium=youtube&utm_campaign=pch-ent-v1&utm_content=ifny&utm_term=ifny
  4. leclerc16

Taksitle almayı düşünenler için iyi haber, Vatan'da çıkacakmış sistem.
  5. leclerc16

Hocam uzun zamandır giriş seviyesi sistem çıkarmak istediğini belirtiyordu. O yüzden bir tık umutluyum açıkçası bakalım
  6. leclerc16

Giriş seviyesi sistem bekleyen dostlarım kaçırmasın ben baya f/p bir şey bekliyorum açıkçası. 17.30'da video gelecek, 18.30'da satışa açılacak Vatan üzerinden. • İşlemci: Intel Core i3-10100F • Anakart: MSI H510M-A PRO • Ekran kartı: MSI GTX 1650 Ventus XS 4GB OC • RAM: G.Skill Ripjaws (2x8)...
  7. leclerc16

Vatan sistem ethernet kablosu

Onu da yaptım hocam profile1 i seçip xmp enabled yapınca 3200mhz oldu teşekkürler
  8. leclerc16

Hocam anakart modelini yazın ve sonuna da ethernet driver yazın öyle aratın. Ben öyle aratıp indirdim oldu. Eğer sisteminizdeki anakart msi h610m bomber ise şurdan indirebilirsiniz: https://www.msi.com/Motherboard/PRO-H610M-B-DDR4/support#driver İşletim sisteminizi seçin ve aşağıdan LAN drivers...
  9. leclerc16

Teşekkür ederim ethernet driverını kurunca oldu. Ramlerin frekansını 3200 yapamadım ama. 2333de kaldı. Onu nasıl yapacağımı gösteren bir konu var mı ya da yardımcı olabilecek arkadaş var mı
  10. leclerc16

Sevgili hocalarım selamlar. Konuyu yanlış yere açmış olabilirim bilemiyorum. Vatan 2060 sistemi bir abiden aldım uygun bir fiyata. Windows kurdum fakat ethernet kablosunu takınca internet gelmiyor. Driver falan mı kurmam gerekiyor benzer sorunu yaşayan var mı?
  11. leclerc16

Yakın zamanda gelecek yt sistemi var mı?

soru başlıkta arkadaşlar bilgisi olan var mı
  12. leclerc16

Modart M8 Almak Mantıklı mı?

Onu biliyorum 10105f vardı vokta. Dün 12100f çıktı diyor da onu sordum hocam.
  13. leclerc16

Modart M8 Almak Mantıklı mı?

hocam dün tüm gün forumlardaydım böyle bi sistem düşmedi hiç, emin misiniz link var mı?
Top Bottom