Arama sonuçları: *

1. BaranOzdmr

AMD 3000G APU sistem

2. el alamam. Burada satan yok baktım biraz. İlerde alabileceğim kart da en fazla 6400 falan olur zaten ancak yine de bilemiyorum. Laptop satılmayacak gibi insanlarda para yok bilgisayar alacak. Bir süredir bende defalarca ilan verdim bakalım şimdi ne olacak.
  2. BaranOzdmr

AMD 3000G APU sistem

Merhaba, laptop'ımı satışa koydum ancak satılıp satılmayacağı belli değil. Satılırsa 5600G ile apu yapıp bir süre geçtikten sonra ekran kartı almayı planlıyorum çünkü bütçem anca ona yetiyor. Eğer satılmazsa bir şekilde athlon 3000G ile apu yapıp ardından ekran kartı almayı planlıyorum ki eğer...
  3. BaranOzdmr

Bilgisayar Önerir Misiniz

pc toplayacaktım parça önerdiniz ancak ekran kartını muhtemelen alamayacağım direkt zaten fiyatlar düşüyor dursun kenarda apu işlemci önerebilir misiniz ekran kartını sonra alırım
  4. BaranOzdmr

bunun yerine farklı işlemci önerebilir misiniz ryzen olabilir yine bunun denginde ryzen 5 3600 demiştiniz onun denginde bir tane
  5. BaranOzdmr

Tamamdır teşekkürler laptop satılsın direkt yazacağım da sallayan yok 3 yerde ilan verdim :/ not; 4 oldu .d
  6. BaranOzdmr

Bir de uygun fiyatlı(baya uygun fiyatlı) FP ürünü klavye ve kulaklık önerebilir misin
  7. BaranOzdmr

7.5 koydum pazarlık vardır yazdım 6.9 hadi 6.8 bile olur benim genelde istediğim oyun oynamak yazılım vs bu öğrenci laptop'u alırken biliyordum zaten aileme uydum laptop aldım almaz olaydım
  8. BaranOzdmr

Sizce fiyat ne olur neye kadar bırakmalıyım
  9. BaranOzdmr

https://www.google.com/url?q=https://www.hepsiburada.com/dell-vostro-3500-intel-core-i3-1115g4-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb15w82n-p-HBCV00000CO2ZP%3Fmagaza%3DDemiray%2520Bilisim&sa=U&ved=0ahUKEwixvMXQ4fX3AhX1SvEDHcdiCFwQsDwIhgE&usg=AOvVaw1lXGG4KLbbqPsT85aXbwQ8...
  10. BaranOzdmr

İnternette en az 7k fiyatları ama ramleri 4 gb hep benim sistem daha üstün ve ucuz kalıyor
  11. BaranOzdmr

İlk olarak ekran kartı işlemci kasa ve psu alacağım kalan parçaları para biriktirerek bir sürede alacağım şu an tek dileğim laptop'umun satılması sizce alınır mı i3 1115G4 12 gb ram 1 tb hdd dell vostro 14 3000 7000 tl piyasaya göre iyi kalıyor aslında 6900e de veririm sorun hiiç olmaz
  12. BaranOzdmr

Teşekkürler ancak lütfen en güvendiğiniz ancak performansa göre en düşük verebileceğiniz fiyat olsun anakart güç kaynağı monitör(ekstra olarak fiyata dahil edilmeden 60 hz de olur) hdd falan ucuza olursa iyi olur ekran kartı ve işlemci tamam benim için
  13. BaranOzdmr

Zam gelmeden alabilirsem pahalı parçaları biraz daha para biriktirip kalanları da alırım. Minecraft(şüphesiz optifine vs 500 fps altı almaz) gta 5 oynamak istiyorum ayarlar farketmez forest devour valorant oynamak istiyorum bu sistem şu anki sistemime göre aydınlanma çağı gibi olacak :D...
  14. BaranOzdmr

Bir de anakart ucuza önerirseniz iyi olur pek zorlanmadan halletmek istiyorum 1653311847 Bir de anakart ucuza önerirseniz iyi olur pek zorlanmadan halle Hatay
  15. BaranOzdmr

Monitör harici 10k en fazla bütçemi zorlayabilirim senin önerdiğin amd işlemci ile rx 6500 xt ekran kartını alırım bir de önerdiğin ramden 1 adet geriye güç kaynağı kasa monitör kalıyor 0 sistem istiyorum 2. El güvenim 0
  16. BaranOzdmr

Sizin dediğiniz işlemci ekran kartına falan baktım gayet iyi şu anki sistemimin 2 3 katı en az ancak ram ilk olarak 8 gb alacağım güç kaynağı vs önerebilir misiniz boş kasa falan ancak Uygun fiyatlı olsun hesap yaptım monitörsüz bile 8 9k oluyor ilk ekran kartı işlemciyi alırım ram ssd alırım...
  17. BaranOzdmr

2. El alamam malesef satan yok bizim burda bu sebeple bunu alacağım 1653282219 Güç kaynağı kasa falan eksik parçaları biraz daha ucuz olanları önerebilir misiniz laptop'u satsam 8k falan oluyor senin söylediklerin 9k gayet yeterli bilgisayar oluyor biraz daha biriktiririm monitör alırım iyi bir şey
  18. BaranOzdmr

Rx 6500 XT için kötü diyorlar şahsen kanalın sahibinin videosu var amd kötü diyorlar anlamadım ben de başka kart var mı önerebileceğin not; devamını izledim videonun fp ürünüymüş
  19. BaranOzdmr

Bilgisayarcı var bizim burda ona danışacağım güvenilir biri çoğunun aksine bu parçaları gösteririm
  20. BaranOzdmr

Malesef 2. El alamam farklı şehirlerde yaşıyoruz yaşadığım şehirde de 2. Satışı neredeyse yok ancak o fiyatlara alabilirim yazdığınız amd kötü diyorlar ama bilemedim
Top Bottom