Neler Yeni

Bilgisayar Önerir Misiniz

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Rx 6500 XT için kötü diyorlar şahsen kanalın sahibinin videosu var amd kötü diyorlar anlamadım ben de başka kart var mı önerebileceğin not; devamını izledim videonun fp ürünüymüş
yani bu fiyata 6500xtye yakın performans veren rx570 var ama o da eski bir kart yine amdnin bir kartı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani bu fiyata 6500xtye yakın performans veren rx570 var ama o da eski bir kart yine amdnin bir kartı
bir de rx6500xt nin 0 fiyatına 2. elde inno 3d gtx 1650Super var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Baran Özdemir

bir de rx6500xt nin 0 fiyatına 2. elde inno 3d gtx 1650Super var
2. El alamam malesef satan yok bizim burda bu sebeple bunu alacağım

Güç kaynağı kasa falan eksik parçaları biraz daha ucuz olanları önerebilir misiniz laptop'u satsam 8k falan oluyor senin söylediklerin 9k gayet yeterli bilgisayar oluyor biraz daha biriktiririm monitör alırım iyi bir şey

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern

Güç kaynağı kasa falan eksik parçaları biraz daha ucuz olanları önerebilir misiniz laptop'u satsam 8k falan oluyor senin söylediklerin 9k gayet yeterli bilgisayar oluyor biraz daha biriktiririm monitör alırım iyi bir şey
Ney alıcaksınız hocam? Bir de sarı sitede param güvende ile açılmamış kutu donanım arşiv foruma özel sistem satanlar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Baran Özdemir
Ney alıcaksınız hocam? Bir de sarı sitede param güvende ile açılmamış kutu donanım arşiv foruma özel sistem satanlar var
Sizin dediğiniz işlemci ekran kartına falan baktım gayet iyi şu anki sistemimin 2 3 katı en az ancak ram ilk olarak 8 gb alacağım güç kaynağı vs önerebilir misiniz boş kasa falan ancak Uygun fiyatlı olsun hesap yaptım monitörsüz bile 8 9k oluyor ilk ekran kartı işlemciyi alırım ram ssd alırım gerisine gelecek zamlar pek koymaz zaten

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Sizin dediğiniz işlemci ekran kartına falan baktım gayet iyi şu anki sistemimin 2 3 katı en az ancak ram ilk olarak 8 gb alacağım güç kaynağı vs önerebilir misiniz boş kasa falan ancak Uygun fiyatlı olsun hesap yaptım monitörsüz bile 8 9k oluyor ilk ekran kartı işlemciyi alırım ram ssd alırım gerisine gelecek zamlar pek koymaz zaten
şimdi hocam sen sıfır mı istiyorsun ilk olarak ve sıfır istiyorsan bana ne istedigini söyle bütce ile berabeer

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern

Farway

80+ Silver

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern

Farway

80+ Silver

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
0 varken o bütçeye neden 2. El baksın ki 😅
Aynı konuya denk geliyor itopyanın güvencesiyle 0 olduğunu sölenip alınması aynı etkiyi yaratmıyor ne olursa olsun jelatini sökülmemiş olsa bile insanda kuşku oluyor :) toplama istemiş toplama önericeğiz o yüzden

Farway

80+ Silver
Aynı konuya denk geliyor itopyanın güvencesiyle 0 olduğunu sölenip alınması aynı etkiyi yaratmıyor ne olursa olsun jelatini sökülmemiş olsa bile insanda kuşku oluyor :) toplama istemiş toplama önericeğiz o yüzden
Anlıyorum dostum ama mining çıkması kartlı kasaları,ömrü bitmiş depolamaları satacaklar ona üzülüyorum malesef. Hangi şehir bir bakayım ben de.

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ali GÖKMEN
İndirimli sistem gelirse ancak öyle bulunur o fiyata

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular