Neler Yeni

AMD 3000G APU sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Baran Özdemir
Merhaba, laptop'ımı satışa koydum ancak satılıp satılmayacağı belli değil. Satılırsa 5600G ile apu yapıp bir süre geçtikten sonra ekran kartı almayı planlıyorum çünkü bütçem anca ona yetiyor. Eğer satılmazsa bir şekilde athlon 3000G ile apu yapıp ardından ekran kartı almayı planlıyorum ki eğer satılmazsa laptop başka çarem kalmayacak. Size sorum şu, sizce planlarım mantıklı mı?

Not; apu olduğundan 8+8 ram her şekilde olacak.

utkumlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
utku melek
O işlemciye ileride ekran kartı almak saçma olacaktır, bence satmayı beklemelisiniz laptopunuzu.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Merhaba, laptop'ımı satışa koydum ancak satılıp satılmayacağı belli değil. Satılırsa 5600G ile apu yapıp bir süre geçtikten sonra ekran kartı almayı planlıyorum çünkü bütçem anca ona yetiyor. Eğer satılmazsa bir şekilde athlon 3000G ile apu yapıp ardından ekran kartı almayı planlıyorum ki eğer satılmazsa laptop başka çarem kalmayacak. Size sorum şu, sizce planlarım mantıklı mı?

Not; apu olduğundan 8+8 ram her şekilde olacak.
Laptobun satılmasını bekle, satamazsan ikinci elden Ryzen 5 3400G yakalamaya çalış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Baran Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. el alamam. Burada satan yok baktım biraz. İlerde alabileceğim kart da en fazla 6400 falan olur zaten ancak yine de bilemiyorum. Laptop satılmayacak gibi insanlarda para yok bilgisayar alacak. Bir süredir bende defalarca ilan verdim bakalım şimdi ne olacak.

Top Bottom