Arama sonuçları: *

1. Corregidor

Kendim topladığım sistem uyumsuz mu?

Sapphire nitro+ daha fazla watt tükettiği için benim alacam (650W 80+) güç kaynağında zorlanmalar meydana gelebilir. Şimdilik XFX dişünüyorum. Bu arada biraz da olsa ucuza almışsın. Hayırlı olsun.
  2. Corregidor

Paylaştım. İnceleyebilirsin
  3. Corregidor

Anlamadım? 1660138976 Kaç watt? 1660139538 Biraz pahalı. Yoksa bende bakmıştım onlara. 1660140107 Oğuzhan 500GB yeterli. Bende zaten iki tane HDD var. Ayrıca amacım tartışmak değil asla. P5 Plus iyi okuma/yazma hızlarına sahip. Beğendim. Sıvı soğutucu da ne yapacağımı bilemiyorum. Onunla...
  4. Corregidor

Teşekkür ederim. Yine de herhangi bir öneriniz var mı?
  5. Corregidor

Yanlışlıklar içerisindesin. İstediklerini anlatıyorsun. Ama sen bilirsin. Teşekkürler
  6. Corregidor

Samsung abartılı değil kaliteli. Fiyatı 2000 TL de değil. Lian Li ise her ne kadar kasa modellerini beğeniyor olsam da sıvı soğutucusuna gelince hayır diyorum. Dış tasarıma yeterli kadar uğraş verilmediğinden daha iyi gözüken MSI markasını tercih ederim onun yerine.
  7. Corregidor

Peki o zaman. Teşekkür ederim
  8. Corregidor

Açıkçası güç kaynağını ilerde değiştirmeyi düşünüyorum. 1 yıl dayansın yeter. Ayrıca evet seçtiğim sıvı soğutmaya pek iyi denilmiyor. Var mı sizin F/P olarak güzel görünümlü bir 240mm soğutucu öneriniz? 1660090927 Olsun siz yine de bu sisteme uyumlu bir sıvı soğutucu tavsiyesi verin.
  9. Corregidor

Sizin önerdiğiniz anakart biraz pahalı. Benimki yeterli diye düşünüyorum. Ram ise AMD'de Mhz önemli olduğundan böyle bir sisteme 3200 Mhz yakıştırmıyorum. Görünüme ve tasarıma önem verdiğim için düşük gecikmeli (CL16) olan corsair markasını tercih ettim. XFX'in sessizliği ve performansı iyi...
  10. Corregidor

Bence anakart uyumlu. Linki bu: https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-mag-b550m-bazooka-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,773001348.html?gclid=CjwKCAjwi8iXBhBeEiwAKbUofU6c5mQRInZV6dgVT6gBDCSlx8gJk8OZJZZry9A3AFek6CdU-iVtMxoCHrAQAvD_BwE Sıvı soğutucuyu baya araştırdım. Fiyatı göze aldığımızda...
  11. Corregidor

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600x Anakart: MSI Mag B550M Bazooka Ekran Kartı: XFX Radeon Rx 6700XT (Merc) 319 SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 3600 Mhz CL16 DDR4 PSU: Corsair CV650 650W 80+ Plus Bronze Sıvı Soğutucu: MSI Mag Coreliquid 240R
  12. Corregidor

6700xt Merc 319 ucuza satın alma

Benim istediğim ekran kartı xfx. Hepsiburada'da 22-23 bin TL civarında. Normalde fiyatı 10-11 bin TL. Yani daha ucuzunu alıp geriye kalan paraya sistem dizebiliyorum. Olay bu 1660074511 Nedense asus almak istemiyorum. Bilmiyorum
  13. Corregidor

Sorun yok
  14. Corregidor

Oradaki fiyat aşırı pahalı. Ben o paraya sistem diziyorum
  15. Corregidor

6700xt (merc) ekran kartını uygun maliyete nerde bulabilirim?
Top Bottom