Arama sonuçları: *

1. E

[Çözüldü] Kasada SSD'yi bulamadım, nerede olabilir?

Dostum sorma ya çok çok gömdüler keşke değişebilseydim inş aleti patlatmayız
  2. E

Tabi benim dediğim gibi kendi cahilliğim 1. Suçlu :) teşekkür ederim arkadaşlar konu ismi de genel bi soruna hitap edecek şekilde değiştirildi iyi akşamlar
  3. E

Arkadaşlar kötü niyetli olmayalım lütfen iftira falan yok işi gücü olan insanlarız çocuk değiliz burda en büyük sıkıntı 1 benim cahilliğim kabul ama yine de benim görmediğim bi yerde kapaklı şekilde duruyordu normal ssdlerin takıldığı yer değil yani anlayamadım 2.si ise marka savunuculuğu...
  4. E

Arkadaşlar çok teşekkür ederim sizi de paniğe sevkettik ama enteresan bi yere koymuşlar en azından bana göre yani izlediğim toplama vidyolarında falan yoktu böyle bişey şimdi şöyle anlatayım fotoda görebilirsiniz power supplyın yanında altta bi yerde kalmış üstünde de kapak vardı bitane aradan...
  5. E

Arkadaşım söyler misin nereye bakayım koca ssd yuvası var nerde olacak istersen foto atabilirim
  6. E

Arkadaşlar açmadılar öncelikle sıra vardı ve kapandı sonra maile de tık yok hala
  7. E

Arkadaşlar selamlar sipariş ettiğim sistem elime ulaştı ama ssd kasada yok baktım göremedim ssdnin kutusu faturası gelmiş kutu boş ama kendisi yok itopyayı aradım açan yok mail attım dönen yok sizce ne yapmalıyım ?
  8. E

İtopya stok ve sistem değişikliği

Eski anakart aslında dün bi başlık açtığımda acayip gömülmüştü bu 4400mhz olan modelmiş ondan daha kötü olabilir mi daha acaba
  9. E

İtopya stok ve sistem değişikliği

Arkadaşlar selamlar bu sabah itopya tarafından arandım ve ellerinde ürün olmadığı için bazı parçaları değiştirsek olur mu diye sordular parça olarak eski anakart gigabyte b450m h 3600mhz ve gigabyte 1660super oc modeliydi Bana stok olmadığı için şunları önerdiler 1660 super asus tuf 3 3fanlı...
Top Bottom