Neler Yeni

[Çözüldü] Kasada SSD'yi bulamadım, nerede olabilir?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

tnatncr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Tuna
1591638498806.png

bu kısımdan bahsediyorum
kasanın arka kapağını aç oraya da takabiliyolar

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Mesut hamamcı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emin dörtkardeş
Arkadaşlar çok teşekkür ederim sizi de paniğe sevkettik ama enteresan bi yere koymuşlar en azından bana göre yani izlediğim toplama vidyolarında falan yoktu böyle bişey şimdi şöyle anlatayım fotoda görebilirsiniz power supplyın yanında altta bi yerde kalmış üstünde de kapak vardı bitane aradan kablolar geliyodu açtım baktım ki orda bana sırıtıyo kusura bakmayın yorduk sizi de çok anlamıyoruz napalım( adamlar da iyi saklamış hani ) :D

Ekler

• 20200608_205238.jpg
    20200608_205238.jpg
    1.5 MB · Hit: 67

oldspace

80+
Unutmuşlardır hemen suç atmaya gerek yok diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar çok teşekkür ederim sizi de paniğe sevkettik ama enteresan bi yere koymuşlar en azından bana göre yani izlediğim toplama vidyolarında falan yoktu böyle bişey şimdi şöyle anlatayım fotoda görebilirsiniz power supplyın yanında altta bi yerde kalmış üstünde de kapak vardı bitane aradan kablolar geliyodu açtım baktım ki orda bana sırıtıyo kusura bakmayın yorduk sizi de çok anlamıyoruz napalım( adamlar da iyi saklamış hani ) :D

Bence konu kapatılabilir yada başlık değiştirilebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emin dörtkardeş
Arkadaşlar kötü niyetli olmayalım lütfen iftira falan yok işi gücü olan insanlarız çocuk değiliz burda en büyük sıkıntı 1 benim cahilliğim kabul ama yine de benim görmediğim bi yerde kapaklı şekilde duruyordu normal ssdlerin takıldığı yer değil yani anlayamadım 2.si ise marka savunuculuğu yapmayın bu olayın anlık müşteri hizmet ve destek ünitesi olmamasıyla da alakası var öyle olsa saniyesinde aha burda diye bulurduk

tnatncr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Tuna
ssd yuvaları orda olan kasa da olabiliyor

oldspace

80+
Arkadaşlar kötü niyetli olmayalım lütfen iftira falan yok işi gücü olan insanlarız çocuk değiliz burda en büyük sıkıntı 1 benim cahilliğim kabul ama yine de benim görmediğim bi yerde kapaklı şekilde duruyordu normal ssdlerin takıldığı yer değil yani anlayamadım 2.si ise marka savunuculuğu yapmayın bu olayın anlık müşteri hizmet ve destek ünitesi olmamasıyla da alakası var öyle olsa saniyesinde aha burda diye bulurduk

Adamlar tek bir müşteri ile ilgilenmiyor ama senin gibi belki binlerce kişi arıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emin dörtkardeş
Tabi benim dediğim gibi kendi cahilliğim 1. Suçlu :) teşekkür ederim arkadaşlar konu ismi de genel bi soruna hitap edecek şekilde değiştirildi iyi akşamlar

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu arada

PSU,
1411345.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,323
Üyeler
153,533
Son üye
fbosmangs1903