Neler Yeni

Fifine Ampligame A6 Neo Mikrofon İncelemesi

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Şaka mı yapıyon? Kulaklık mikrofonu neee normal mikrofon ne.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mikrofon ses düzeyini %80 yap windowstan. Alttaki taştan gaini de ses seviyene göre ayarla. Ben ortada kullanıyorum.

İyi fiyata satmışsın valla. Ben hızlı gitsin diye 900e koydum satıldı. Hayırlı olsun.
Neden böle dediğimi buldum logitech driverinden teknolojiler açıyordum sesi daha iyi yapıyordu bunda ondan yok araştırıyoyorum arkası sesi çok fazla alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Neden böle dediğimi buldum logitech driverinden teknolojiler açıyordum sesi daha iyi yapıyordu bunda ondan yok araştırıyoyorum arkası sesi çok fazla alıyor
Ben broadcast kullanıyorum. Onunla baya iyi çalışıyor. Razerda broadcast olsa da arkadan ses aldığı oluyordu ama bunda aradığını görmedim broadcastle birlikte.

Eğer rtx serisi yoksa. Steelseries GG deneyebilirsin.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Ben broadcast kullanıyorum. Onunla baya iyi çalışıyor. Razerda broadcast olsa da arkadan ses aldığı oluyordu ama bunda aradığını görmedim broadcastle birlikte.

Eğer rtx serisi yoksa. Steelseries GG deneyebilirsin.
Evet steel series indirdim yapay zeka gürültü azaltmayı açtım kesildi sesler araştıyorum halen güzel oldu Ben logitech pro x den memnundum ama çok baş ağrıtıyor kulak içi kulaklık alıcam o yüzden mikrofon aldım

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Şaka mı yapıyon? Kulaklık mikrofonu neee normal mikrofon ne.

Mikrofon ses düzeyini %80 yap windowstan. Alttaki taştan gaini de ses seviyene göre ayarla. Ben ortada kullanıyorum.

İyi fiyata satmışsın valla. Ben hızlı gitsin diye 900e koydum satıldı. Hayırlı olsun.
Çok yeni benim mikrofon ya, 2 ay oldu olmadı. Hasarsız, alan arkadaşım da 10 yıllık en yakın dostum. Sıfır almış gibi oldu yani, kutusu garantisi var, satıcı da benim zaten. Fifine'ı aldım, hemen de kargoya verdiler. Teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35
Top Bottom