Arama sonuçları: *

1. Kaanps4player

Pc mi toplamalıyım Laptop Mu almalıyım

Siteden 24g2u seçsem? 1630837005 İhtiyacım oyun ne olabilir ve dediğim gibi babamın yanına gidip geliyorum ve PC yi götüremem laptop götürebilirim o yüzden 1630837087 Teşekkürler bu arada bunu almaya karar verdim
  2. Kaanps4player

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-msi-alpha-17-a4dek-025xtr-ryzen-7-4800h-16-gb-512-gb-ssd-rx5600m-17-3-full-hd-notebook-fiyati,949752582.html bu?
  3. Kaanps4player

5600 olmasın 😶
  4. Kaanps4player

Saat 4 den sonra hadi bilemedin 5 6 oyuna dalacağım o yüzden 1 hafta sonra alınacak o zamana kadar ya laptop ya kasa karar vermem lazım şu an laptopa daha yakınım ama onu da seçemiyorum burakayaydınnın dediği laptop da güzelmiş ama ekran kartı biraz korkutuyor 1630835106 Ekran kartı korkutuyor...
  5. Kaanps4player

Ne önerirsiniz?
  6. Kaanps4player

Mesela bu güzel midir? https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gf65-thin-core-i7-10750h-2-6ghz-8gb-512gb-ssd-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html 1630833228 Çok gezmiyorum zaten okul açılıyor ara tatil falan filan babama gidebilirim
  7. Kaanps4player

Güzel fikir bunu yapabilirim uğraştırmaz peki herhangi bir tane önerirsen biliyorsan bu ne olur
  8. Kaanps4player

Bende öyle diyorum ama internetten almaya güvenmiyor benim babiş nasıl ikna edeceğim bilmiyorum
  9. Kaanps4player

13k bütçem var arada sırada tatil yapıyorum ama 3 ayda bir falan oluyor ve laptoplarda istediğim özellikler olmuyor mesela bana lazım olan 16ram 1tb depolama ama olmuyor yani dediğim hangisini almalıyım toplama ise öneri yapar mısınız monitörlü laptop ise öneri yapar mısınız dediğim özellikli...
  10. Kaanps4player

Azeri arkadaşım için dizüstü önerisi

Ben oyun için alacağım maks 10k benimde bana da cs valorant warzone ve cod oyunlarını oynar mıyım msi veya önerdiğinizden veya başka bir şey önerir misiniz
  11. Kaanps4player

Arkadaşlar 2000 manatı varmış
  12. Kaanps4player

Arkadaşlar merhaba Azerbaycan’da yaşayan arkadaşım var okul ve oyun için dizüstü istiyor ve bütçesi 10000TL öneri yapar mısınız ona ileteyim
  13. Kaanps4player

DA-SISTEM5 Yeniden Stokta.

yine hiç bir şey bilmiyorum👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
  14. Kaanps4player

Güven bence TC yi güvenlik için istiyorlar
  15. Kaanps4player

Bazen keşke param olsa diyorum😞 acınıdrma değil He PC için param yok
  16. Kaanps4player

En ucuz fiyata Ryzen5 3600 lü sistem

800tl (yaklaşık) bir Intel vardı hala varmı bilmiyorum ama varsa onu alıp başka bir ekran kartı alabilirsiniz
  17. Kaanps4player

Tavsiyelerinizle Sistem Oluşturdum Nasıl

güzel bilgisayar bileşenleri konusunda biraz cahil gibiyim ama güzel bu bence
Top Bottom